Tuu kalifiksi kalifin paikalle.
JAKE, TUU TAKASII, TUU TAKASII ..
aahoohoo
12524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
tarkoittaa? Kun katson hänen profiilisivuaan, siellä lukee näin:
http://galleria.suomi24.fi/jakewaits
Ennenhän hänellä oli sivu, eller hur?
/serena
Outoa... Jos se olisi poistettu ylläpidon toimesta, niin luulisi siellä olevan toisenlainen ilmoitus?
Onko mahdollista poistaa itse profiilinsa kokonaan?
tulla erotetuksi. Ei suomi24:n ja asiakkaan avioliiton purkamiseen Paavia tarvita.
Voinemme täten otaksua, että Jake on pyyhkäissyt profiilisivunsa bittiavaruuteen... ja vaikuttaa joukossamme uudesti syntyneenä? :)
Jake lienee korotettu aateliin, nimestä päätellen
Nimittäin jos yhtään tajuat mihin tämä maailma on menossa, et pyytäisi Jakea vaarantamaan itseään, hän sentään edes yritti ottaa selkoa joistakin (yksittäisistä, kokonaisuudesta ja arabiasta irrotetuista) haditheista ja Koraanin kohdista.
Minun pikkuveljenikin on sen luokan hakkeri että saisi varmaan tietoon suurimman osan tämän palstan ärsyttävistä määkijöistä ja saman toistajista (vaikka heille miten osoittaa kerta kerran jälkeen heidän tulkintansa/ymmärtämisensä olevan väärässä), joten epäilen että pian nousee ryhmittymä joka katsoo netissä olevat Islamin vastaiset propagandat hyökkäykseksi Islamia vastaan, alkaen kulkemaan ovelta ovelle teloittamassa näitä idiootteja (joista jotkut esiintyy omalla nimelläänkin sivuillaan).
>joten epäilen että pian nousee ryhmittymä joka katsoo netissä olevat Islamin vastaiset propagandat hyökkäykseksi Islamia vastaan, alkaen kulkemaan ovelta ovelle teloittamassa näitä idiootteja (joista jotkut esiintyy omalla nimelläänkin sivuillaan). <
Menitköhön hivenen liian pitkälle tällä kertaa...?
MIKÄ HELVETIN ÖYKKÄRI TÄÄLLÄ ON JOKATOINEN MIESPUOLINEN KIRJOITTAJA, pimeää touhua.
Paitsi Abe.
Mikäli hän tietää millä nimimerkillä kirjoitat, niin ei siinä sen kummempaa hakkerointia tarvita. Riittää että hän lukee palstan kirjoituksia niin hän voi nimetä totaalista oppimiskyvyttömyyttä kirjoituksillaan osoittavan saman saastan toistajan.
Tekstisi on nyt sen luontoista, ikään kuin olisit ottanut muslimin mallin niiltä, jotka omista syistään rakentelevat muslimeista ja islamista viha- ja pelkokuvia.
Karim on selvästi vaihtanut taktiikkaa. Koska Karimin edustama Islam valheineen ei mene läpi ja koska me islamin vastustajat olemme voitolla, on Karim pakotettu nyt kokeilemaan josko jollakin uudella terroristiryhmällä pelottelu purisi. Ei pure, sen sijaan Karim päätyy SUPO:n tarkkailuun koska esim. minä ajattelin käyttää jokusen minuutin siihen, että rustaan Supolle kirjeen aiheesta Karim. Enkä ole enää ainoa joka meinaa ilmoittaa Karimin.
Karim meni liian pitkälle, nyt sille pojalle on julistettu sota. Seuraavaksi Karimille julistaa sodan SUPO, joka taatusti katsoo KRP:n avustuksella, että Karim päätyy pyöreään huoneeseen jossa olo on auvoisa, eikä hän kykene vahingoittamaan edes itseään.