Kaveri lähtee ensviikolla bbtaloon, eli saadaan porilaista väriä sinne... Ei siis otsikon mukaisesti se ns.muija, vaan ihan toinen, mutta muija kuitenkin, ja porilainen!
Seuratkaa!
Seuratkaa!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nimiä!!!
Väriä? onko kyseessä rikkaamman kulttuurin edustaja?
Tunnen nyt jo myötähäpeää kun joku lyhyt, läski,kirkuvan punaisella lyhyellä tukalla varustettu ässätatuoitu 4 lapsen yh äippä imee siideriä koppatolkulla ja parittelee koko talon kanssa siellä.
Selvä se eihän meistä porilaisista naisista muuhun ole? Itsekin olen 175cm, 63kg, vaalea, akateeminen, naimaton enkä ole ässätatuoitu. Joten häpeä rauhassa, jos hävetä haluat. Huvinsa kullakin.
Nimenomaan, tuota akateemisuutta se tietty väki jaksaa korostaa.Aina kun lähdette imemään sidukkaa on jotkut saatanan haalarit päällä ja ollaan olevinaan niin jotakin erikoista.
Seuranhakuilmoituksessasikin varmasti lukee että etsit akateemista seuraa koska olet itsekin akateeminen.
Kaltaisiasi ei minun tarvitse hävetä, sen tekevät sukulaisesi kun et mummonakaan ole vielä löytänyt tarpeeksi akateemista puolihurria kanssasi keskustelemaan siitä miten kivaa on olla akateeminen.Et ole ässätatuoitu mutta kai sinulla nyt edes on ruotsin lippu kotona seinällä härregud?
bb-talo on Suomen suurin white trash-keskittymä.
Paalutat faktaa tiskiin.
BB on niitä ohjelmia, joita en katso sekuntiakaan. Paitsi jos henkeni on uhattuna.
Tähän asti Porilaiset ovatkin olleet niin fiksuja etteivät ole tuonne menneet mutta kaipa sinne menee joku hemmetin YH-idiootti jostain Väinölästä.
tai Sampolasta, tai Porkasta, tai peräti Pihlavasta.
Olen suuri BB-fani (Big Brother ja bareback). Kyllä BB koukuttaa.