kuopion kovimmat hevarit

Ketkä on teidän mielestä kovimmat hevarit?!

Mä sanon että hevi-antti ja hevi-ossi.

Osanneeko muut edes moshata?
7291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hedelmä- ja vihannesmiehiä varmaan...

Äänestä

Ootko sä jotenkin vajaa kun tuollaista kyselet.

Äänestä
  • Ramones-Mikko

    Äänestä

Pylly Hermanni

Äänestä

Karkka-kortonki oli niin kova jätkä että kun hän oli kuollut niin vasta kuukauden jälkeen kuolema uskalsi kertoa sen hänelle..

Äänestä

K-supermarketissa oli aika kova hevi-osasto kun viimeksi kävin. Porkkanat olivat maukkaita ja sipulit tuoreita. Kannattaa kokeilla

Äänestä

gjkhgjk

Äänestä

Kommentoi aloitusta


deicide83 kirjoitti:

Ketkä on teidän mielestä kovimmat hevarit?!

Mä sanon että hevi-antti ja hevi-ossi.

Osanneeko muut edes moshata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu