Sinun syleilyysi

Jos nyt voisin tulla,
Hellät suukot,
Unet kauneimmat,
sulle antaisin
koko sylin täydeltä
Rakkautta
Nyt vain toivotan
Hyvää yötä
Komistus
n> m
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen väsynyt..
hyvää yötä nyt
Aloitus runon myötä..

Äänestä
  • kaunis runo. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mysteeri kirjoitti:

Jos nyt voisin tulla,
Hellät suukot,
Unet kauneimmat,
sulle antaisin
koko sylin täydeltä
Rakkautta
Nyt vain toivotan
Hyvää yötä
Komistus
n> m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu