hyi helkkari: miten kansanedustaja voi tollasta tehdä, hakkarainen seurustelee jonkun teinitytön kanssa
!!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kansanedustaja-Teuvo-Hakkarainen-54-tapailee-teinityttoa/1052882
!!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kansanedustaja-Teuvo-Hakkarainen-54-tapailee-teinityttoa/1052882
Vastaukset 27
Vanhimmat
Jasmiina oli sille liian vanha?
Ei oo kamalaa EIKÄ SEURUSTELE, kännissäpäin Teuvo taas antaa "lausuntoja", joita ei varmaan älyä edes hävetä. Kostaa tälleen tytölle, jota halusi mutta joka ei halunnut Teuvoa. Jättäis rauhaan jo ja ettis omanikäisiään.
Antaa heidän seurustella, rakkaus ei tunne ikärajoja.
Aivan just joo, aikuinen mies käyttää hyväkseen sitä että toinen on vielä helposti pyöriteltävissä oleva teini? Joo mää ymmärrän 30-vuodenkin ikäeron kahden AIKUISEN IHMISEN VÄLILLÄ.
Mutta herranjumala kaikkei heikoimmassa iässä olevoen teinien ja tollasten pervertikkojen väliset suhteet? En ymmärrä miten niitä kutsutaan takkaudeksi.
Tiedän tollasia tapauksia, äijä seurustelee pennun kanssa ja perustelee sen vielä sillä, että tyttöhän on jo täyttänyt yli 16 eli on jo yli suojaikärajan saadaan seurustella miten halutaan, ja se likka on yleensä joku teini jolla on ollut aivan kamala isä ja tämä äijänkäppyrä näyttäytyy nyt hänelle isä hahmona ja saa tämän pauloihinsa oikein kunnolla ja tekemään puolestaan mitä vain, ja tyttö ei ikinä opi olemaan normaalisti omaikäistensä kanssa.
Se kohta missä suhde on hyväksikäyttöä ja/tai missä suhde häiritsee toisen osapuolen seksuaalista kehitystä, se on sairasta paskaa ja menee samaan kastiin noiden raiskaajien ja pedofiilien kanssa, ei todellakaan rakkautta.
Kerrotaanko lehtijutussa, että Teukka ja tyttö seurustelevat niin kuin mies ja nainen? Vai onko kyse jostain muusta?
Paljonko teinitytöllä on ikää?
Joku 17v teini, ei sit yhtään nuorempaa löytänyt... Tuon ikäinenhän on vielä ihan pentu, miks 50v äijä haluaa seurustella semmoisen kanssa? No kyllähän kansanedustajan palkalla nuoren morsiamme elättää.
Ja moisia pedoja ihmiset vielä äänestää? no ei toki ihmiset vaan kansakunnan roskasakki.
Hei haloo sama ikäero ku pressalla ja sen muijalla, ei haittaa? Höpöhöpö juttu, vitsi kun kaikesta ölömölöä keksitään. Kohta kukaan uskalla kun huppu päässä yksin hiipparoida ettei joudu lööppeihin.
Pressa ja hänen puolisonsa ovat AIKUISIA.
Tälläinen suhde ei ole tytölle hyväksi.
Heps onkohan teukka sahuri päässy tulille???
Lopettakaa tuo pas_kan jauhaminen. Teukka ei seukkaa. Tässä totuus http://www.iltalehti.fi/viihde/2014091118651957_vi.shtml
Kyseessä kaverin tytär, jota Teukka on auttanut kuten kansanedustajan kuuluukin.
Kyllä palstalaiset menevät helposti halpaan ja sitten aletaan levittää huhua totena, vaikkei tiedetä asiasta aidanseipään vertaa. Tässä se taas nähtiin.
Entäs tämä sitten?
Marianne ainakin on käynyt.
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Nain-muhkeat-kellukkeet-Teuvo-Hakkaraisen-uintikaverilla-on-kuumat-K18-kuvat/1050376
Seiskan järjestämä jutun aihe, miten se Seiska muuten olisi sattunut tulemaan paikalle.
Ja Marianne oli kellukkeineen vaan keikalla.
Höpö höpö ..... Seiskan Sensaatio juttuja.
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Teuvo-Hakkarainen-teinitytosta-Vien-hanet-vihille/1054172
Nyt ollaan jo naimisiin menossa.
Kova jätkä!
Olisinpa Teuvo!
Ihan kateeksi käy! Tämä on sitä globalisaatiota. Nimittäin se ei ole tavatonta muslimimaissakaan tuollainen 37 vuoden ikäero miehen ja naisen välillä. Morsian tuppaa usein olemaan paljon nuorempikin kuin 17, mutta asiat sovitaan hienosti miehen ja tytön perheen kesken myötäjäisiä maksamalla. Paljon onnea nuorelleparille!
Nyt kun Teuvo kääntyisi vielä muslimiksi, voisi hän pitää useita teinivaimoja.
Ihan mahtavaa! Mitä ihminen enää telkkarilla tekee kun Teuvo poika se järjestää viihdettä. Noi seiskan linkit ihan kultaa! Kiitos vaan linkkaajille. Täällä saa kuset housussa nauraa.
"Teuvo Hakkarainen teinitytöstä: Vien hänet vihille!
Viihdeuutiset 24.09.2014 13:06
Perussuomalaisten kansanedustaja Teuvo Hakkarainen myöntää, että Seiskan toissaviikkoinen suhdepaljastus on täyttä totta. Seiska kertoi tuolloin, että Teuvolla on suhde 17-vuotiaaseen viitasaarelaistyttöön. Tänään (24.9.) Teuvo päivitti myös Facebook-sivunsa seinälle, että hän on parisuhteessa kyseisen tytön kanssa. Vielä toissa viikolla kansanedustaja kiisti suhteen.
- Suhde on totta. Me seurustelemme, Teuvo myönsi Seiskalle tänään keskiviikkona.
Miksi ihmeessä kiistit suhteen aiemmin?
- No, se oli sellainen hätävale.
Kauanko olette seurustelleet?
- Jotain puoli vuotta.
Onko suhde vakavalla pohjalla?
- Kyllä näin voi sanoa. Haluan viedä hänet vihille.
Tyttöhän on vasta 17-vuotias, ettehän te vielä voi mennä naimisiin.
- Kohta tuo täyttää jo 18 vuotta.
Teuvo, oletko humalassa?
Teuvo, kuulostat aavistuksen humalaiselta. Oletko juopotellut?
- No onhan tässä vähän tullut otettua.
Oletko varma, että et huomenna kadu tätä haastattelua?
- En varmasti kadu.
Jos taas huijaat ja kiistät kaiken?
- No en varmasti. Soittakaa sille tytölle. Kyllä se kertoo, miten asiat ovat, Teuvo päätti puhelun."
Johon tyttönen:
"Hakkaraisen teinirakas: Teuvo sekoilee - suhde ei ole totta!
Viihdeuutiset 24.09.2014 13:44
Perussuomalaisten kansanedustaja Teuvo Hakkarainen kertoi tänään (24.9.) Seiskalle, että hän on suhteessa viitasaarelaisen Meri-tytön, 17, kanssa.
TAUSTAA: Teuvo Hakkarainen ja teinityttö – katso ensimmäinen yhteiskuva!
Teuvo vahvisti suhteen myös Facebook-seinällään:
Tavoitimme Teuvo Hakkaraisen uuden rakkaan, joka oli ärsyyntynyt ja hämmentynyt Teuvon suhdepaljastuksesta.
- Suhde ei missään nimessä ole totta, Meri vakuutti.
Mitä ihmettä? Miksi Teuvo väittää näin?
- En kuule tiedä. Teidän pitää kysyä siltä.
Hän väittää myös Facebookissa, että olette parisuhteessa?
- Mitään parisuhdestatusta en ole todellakaan hyväksynyt, sillä emme ole edes Facebook-kavereita. Se oli kirjoittanut sen seinälleen.
Onpas outoa.
- Se sekoilee omiaan. Suoraan sanottuna minä haluan viettää aikani ihan oman ikäisteni kanssa. Emme ole Teuvon kanssa edes enää missään tekemisessä, Meri kertoi Seiskalle.
PÄIVITETTY 24.9. klo 13:59: Lisätty kuvakaappaus Teuvo Hakkaraisen FB-seinältä."
Perskule, uutinen pitää paikkansa, joten Teukka valehteli julkisesti kiistäessään suhteen aikaisemmin. Häpeä!
Perskule, eihän se pitänytkään paikkaansa. On siinä omituinen höpöttäjä kansanedustajana.
Mutta kun toi Teuvo on mennyt pettään Jarnaa, kuka lie?
Jarna pistää nyt tietysti tän maan politiikan uusiksi, paljastuksillaan.
Pitää yrittää kovasti ihailemansa Johanna Tukiaisen viitoittamalla tiellä saavuttaa julkisuutta poliitikkomiehen kustannuksella. Tosin Teuvi ei ihan Iken veroinen saalis.
Kyllä nyt näistä, Jarnasta ja Teuvosta pari saadaan,
sentään tekstiviestejäkin lähetelty? Voihan se mennä vaikka
Ikestä ohi, jännäää...
Jarna kyllä sua on nyt tosi pahasti toi Teuvo pettänyt, se ei
varmmaan tollo ymärtänyt, että te seurustelitte.
Juonipaljastuksia lisää, bliis...