voisitko rakastaa

miestä joka on ulkona kaikesta? tahtoo kyllä paljon olla lähellä.
6197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kröhöm. Eipäs nyt riehuta.

Äänestä

Terve ihminen pitää huolen, että jos on tietty tie kujettavanaan ja se on se outo juttu, niin antaa kukin tallata tavallaan.
Jos ei ole facebookissa vaikka, niin viisastahan se on.

Äänestä

Mitä hittoa täällä tapahtuu? Kuinka monta teitä täällä on?

Äänestä

Kyllä voisin.

Äänestä

Voisin.Pääasia että tykkää olla lähellä.

Äänestä

Erästä höpönassua voisin paijailla ja pusutella ikuisuuden.

Mutta ei se haluu, mut sä todenäköisesti haluut niin kaipa jokainen nainen haluaisi olla lähellä,hassu kysymys .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pihalla, kirjoitti:

miestä joka on ulkona kaikesta? tahtoo kyllä paljon olla lähellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu