Eli siis kirjottakaa tänne teidän ihastuksen nimi ja miksi ootte juuri tähän ihastunut :)!
Ihastuksenne nimi ja miksi ootte ihastunut heihin?
meeeow
37460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
max
Teemu. Se on vaan niin perfect vaik onki joskus pikkasen ruma♥ Mut silti se on söpö. Ja ehk se tykkää musta♥ toivottavasti ainakin ja siit tykkää kaikki.
Roope c; Oon ihastunu siihen sen takia, että se luonne on aivan käsittämättömän ihana, se ei oo mikään kusipää vaan sellanen reilu ja tosi mukava. Ulkonäöltäkin se on komee/söpö, sen hiukset
Kerro sun nimi :D
Joona. Sen hymy on KIRJAIMELLISESTI MAAILMAN KAUNEIN!!!!!!!
Matias
Olivia ♡ se on vaan niin ihana. Melkeen täysin samanlainen ku minä.
Titta
anniina ku se on nii kaunis ja kiva :)
Tessa, koska se on vaan niin söpö.
Henna, kaunis,ihanan lapsellinen, söpöt silmät, ihana nauru :3
Mikä sun nimi?:)
Kerro tämän hennan sukunimi tai asuinpaikka? :))
Asuu tampereen seudulla, sukunimeä en kerro :3
Mohammad Abdul Raheem
Sonja hänninen
♡ ♡
○
Neili, 3 vuotta nuorempi tyttö (ite oon poika)
1. Se on söpö
2. Meidän molempien lempiaine on historia
3. Tykkään sen asenteesta
Oikeastaan on monta '' ihastusta'' mutta vain se yksi jota ''rakastan '' *_*
Tämä herra on omasta mielestäni k*sipää , mutta ihana sellainen jollakin oudolla tavalla. taino oikeastaan pidin ennen hänestä erittäin paljon mutta uuden opettajan myötä muuttui ihan oudoksi. On siis samalla luokalla kanssani. Olen siis 15.
oikeastaan pidän aika monesta mutta sinkkuna haluan pysyä. on tämä elämä vaikeaa
Jusuf, koska hauska,cool,ihanan miehekäs ja tulinen musta poju :D
?
Luka, se vaan on niin komee ja kiva... :)
Aki, komia, itsevarma ja kohtelias (pitää ovia auki muille jne.) c:
Andreas ♥♥♥♥♥ Koska se on nii syötävän söpö!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Itseasiassa taidan olla ihastunut pariin tyyppiin :D Samu ja Max! Oon ihastunut Samuun, koska ulkonäöltä ihan söpö ja luonteeltakin mukava mut emmä sitten tiiä.. :D Ja siltä saattaisiki ehkä saada joskus jotain vastakaikua toisin kuin Maxilta. Siitä oon tykänny tositosi kauan mut se ei taida olla kiinnostunu, se onvaan yksinkertasest niin täydellinen
Mul on kaks Joonas ja Aleksi. Molemmat on hyvän näkösiä ja luonteet on jotain niin
Mistäpäin oot?? :D
Teemu. En tiiä.
lilja
mikko ja en tiiä,siin oli vaa jotain sellasta mikä kolahti heti
Ossi (oikee nimi Oguz)
Luonne on jotain niin täydellistä, hän on hauska, nauravainen, iloinen, erittäin kohtelias hurmuri, silmät ovat kuin suklaata, täydellinen hymy ja ihanat kasvonpiirteet. Ja tuntuu, ettei hän suutu mistään.
Hän aikalailla herra Mahdottomuus, koska hän asuu Turkissa, ja on varmasti jotain yli 20-vuotias ja itse olen vain 14. Ja ihastuin tähän lomamatkalla ja on nyt niin tavattoman ikävä, ettei mitään rajaa.
Oho oonkin kirjottanu jo mutta tosiaan se Matias. Ihana blondi, pitää melonnasta, hauska, 13-vuotias, 7H luokal
Emilia :3 Se on vaan niin söpö ja ja ja kaikkee :3
Nimee en nyt kerro, mut ahh se on niiiiiiiiin täydellinen! ♥ sellaset ihanat hiukset, ihanat silmät, sixpack, ihanan lyhyt, paras jaliksessa, paras jääkiekossa, paras sählyssä, ihan kaikessa! Ja sen lihaksikkaat kädet ja jalat♥ jaja sillä on ihania tapoja, ainaku se tekee maalin tms. se nostaa etusormet käsien kans ylös, ja on sillee ihanasti. :3 nnaw tuli ikävä vaik nähtii pari tuntii sit D:♥
Voi paska en kirjota mtn nimii ja mul on vittumaine tilanne ku tykkään mun kaverin siskosta... Ja ihan tosissaa tykkään siitä. Ei vaan sillee et taas ois yks suhde lisää ihan vaa suhteen vuoks vaa niiku en vaan tiiä mitä teen ku. No siis se on iha semi kaunis. Ei tosiaa mikää malli mut tosi kaunis ja tykkään siitä miltä se näyttää. En Tykkään siit tosi paljon. En vaan viittii mennä sille puhuu koska oon niin perkeleen varma että mä en oo sille mtn ja sit se kuitenki kertois sen frendeille ja sen velille eli mun frendille... Ja tää ei oo siis sillee et tää ois vaan yks ja et tää ois vaan yks kaikkien seassa. Muo on monta kerraa pyydetty yhtee mut oon todennu niihi et en koska sä et oo mulle se oikee. En tiiä onko siinä jotain outoo ku oon tämmönen mut mun frendit kiitää ihan random muijjien perässä oottaen et ne sais römpsää mut no muo ei oo koskaa kummemmin kiinnostanu se näis asiois. Ku oon jotenki vaan yrittäny venaa sitä oikeeta. Oon tasan kaks kertaa mun elämässä tuntenu näin vahvasti jotain tyttöä kohtaan mut en vaan voi tällä kerralla näyttää sitä. Vaikka kuinka haluisin.. Kertokaa mulle mitä mä teen. Ku nää ei oo mulle vaa kertoi... Jos saisin ton, ni kuolisin jos menettäisin sen. Oon vaa joskus puhunu sille vähä tyylii ku lähettii frendi kaa weekendist ku sen vanhemmat heitti mut himaa ja se sen sisko oli siel kans. Mutta. Toivon että joku vois neuvvoo muo jollaki tavalla?????
Henkka. Siis se on sen lempinimi. Mutta syy on:Se on ihana nallekarhu, ei koskaan suutu tosissaan. Se taitaa tykätä musta. ♥ Ja mä siitä.
Oon ihastunu Valtteri nimiseen poikaan koska hän on kiltti, avulias, ihana, huuomorintajuinen ja kaikkea ihanaa!
Wiljami