Silloin kaikki muuttui...

Meidän välillämme oli kaikki viatonta, hauskaa, ystävyyttä...

Niinpä. Yksi asia johti toiseen ja toinen kolmanteen.

Sen jälkeen, kun päästimme yksissätuumin penikseni emättimeesi...kaikki oli mennyttä.

Meni liian vakavaksi...hymyt hyytyi.

Kumpikin sitä halusi, mutta mutta....
6269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tunteet sai liian suuren osan näytelmässä?

Äänestä

Pikku hitler sai mitä halusi , ja toinen hölmö luuli rakkauteen ja kumpikin menetti työnsä


hei hei

Äänestä

miksi ikävöit

ellei ollut tarkoitus mitään vakavaa aloittaa

et ollut rehellinen aikeissasi

p.s kuulostat ajopuulta

Äänestä

Voihan sen noinkin kiteyttää.

Äänestä

Onpa miehekästä puhetta.

Äänestä
  • Varsinki kun olette työkavereita ,tuota ei olis saanu tapahtua ! Ehkä otatte opiksi tulevaisuuteen,ei koskaan töpaikalla jos ei haluu pilata sitä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


No return kirjoitti:

Meidän välillämme oli kaikki viatonta, hauskaa, ystävyyttä...

Niinpä. Yksi asia johti toiseen ja toinen kolmanteen.

Sen jälkeen, kun päästimme yksissätuumin penikseni emättimeesi...kaikki oli mennyttä.

Meni liian vakavaksi...hymyt hyytyi.

Kumpikin sitä halusi, mutta mutta....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu