Ihmiset on itsekkäitä

Jotka ei välitä toisista, vain itsestään. Jättävät toisen kärsimään ja vielä nauttivat siitä. Noh, tulevaisuudessa minä jätän heidät kärsimään ja nautin siitä. Mitenkäs sitten suu pannaan?
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kidutan heitä. Sanon heille että te olette mun lempikidutettavat. Täältä ei lähde kukaan yhtään minnekään.

Äänestä

Eräät saavat kärsiä ja kunnolla! Joutuvat tekemisiin psykopaatin kanssa! Köytän heidät aseella uhaten istumaan lattialle, heitän bensaa talon ympärille ja käyn viimeiset keskustelut heidän kanssa. Sen jälkeen poltan heidät elävältä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heiskanen kirjoitti:

Jotka ei välitä toisista, vain itsestään. Jättävät toisen kärsimään ja vielä nauttivat siitä. Noh, tulevaisuudessa minä jätän heidät kärsimään ja nautin siitä. Mitenkäs sitten suu pannaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu