Löytyykö paria kokeilemaan mitä kaikkea kivaa sitä voisi tehdä?
Rovaniemeltä
repo
61282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kerro tarkemmin itsestäsi. meillä (pari -40) on ollut fantasia ja jo alkusuunnitelmaakin 2m n jutusta. asumme roissa, ylikylän kieppeillä.
Mie en rupee mustalaisten kans milleen!
hehheh. vai mustalaisten. satumme olemaan melkolailla valkoihoisia suomalaisia, toinen kuljetusalalla, toinen terveydenhoitopuolella. ja näillä kulmilla ei ole kuin komeita uusia omakotitaloja, emme asu ylikylässä vaan sen LÄHELLÄ. katseleppa radiomaston suuntaan.
mutta antaa olla, kun ei niin ei.
Tarkennan vielä että parisuhteessa itsekin elän varsin vakiintuneessa (yli 10v) On joskus kokeiltukin yhteisiä iloja. Tosin ei olla ikinä paria vaihdettu mutta peuhattu kyllä samoissa tiloissa. Kaupungin toisella puolella asustamme.
Oletan että te asustatte lapinrinne vennivaara alueella. Tuosta toisesta repolaisesta ei kannata välittää...lienee joku turhautunut kaveri.
Voi olla ettei oo saanut pitkiin aikoihin ;)
Mistähän tekemisestä on kysymys?
Elämä on lyhyempi kuin monesti luullaan.
Kannatta siis elää ja kokea täysillä,eikä katua tehtyjä juttuja vaan tekemättömiä. Rennosti vaan ei kannata murehtia turhia :)