Lukevatko julkkikset

tätä palstaa ja näitä kirjoituksia?


Hähä! :D
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Satavarmasti kaikki huomiohuorat lukee.

Äänestä
  • Korteklaani päivystää täällä 27/7.

    Äänestä

  • Samaa mieltä. Tötteröhuulet ja hormoniheikit lukevat mitä me junttikansa heistä puhumme. Rinta, rinnat, pullistelee ylpeydestä.

    Äänestä

  • töitä koneella kirjoitti:

    Korteklaani päivystää täällä 27/7.

    Martina on varmaan joutunut ulkoistamaan nettikirjoittelukontrollin äidilleen, koska haastattelussa hän kertoo näin:
    " – En ole lukenut nettikirjoittelua vuoden 2003 jälkeen. Sain silloin niistä niin epävarman ja huonon olon, että päätin, etten enää koskaan lue niitä. Enkä ole lukenut."

    Lähde: http://www.kaksplus.fi/lapsi/vanhemmuus-lapsi/martina-aitolehti-ihan-tavallinen-mutsi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vili. kirjoitti:

tätä palstaa ja näitä kirjoituksia?


Hähä! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu