LUKEKAA TÄMÄ JA AUTTAKAA VÄHÄN..

OON RAKASTUNUT..

TOIVOTTAVASTI JOKU YMMÄRTÄÄ MUA NYT JA VOIS AUTTAA..NOIN PARI KUUKAUTTA SITTEN TUTUSTUIN YHTEEN MIEHEEN.TAPAILIMME JA VIETIMME AIKAA YHESSÄ.SIT ME NIINKU ALETTIIN JO TYKKÄÄMÄÄN TOISISTAMME IHAN VAKAVISSAMME.NO SIT TÄÄ MIES KERTOO MULLE ET SILLÄ ONKIN PERHE.VAIMO JA 2 LASTA.JA SE SANO MULLE NÄIN ET SE AIKOO HANKKIUTUA AKASTANSA EROON KUN NIIDEN RAKKAUSELÄMÄ ON KUULEMMA IHAN KUOLLUT 15 VUODEN YHESSÄOLON JÄLKEEN.JA HÄN ON RAKASTUNUT MINUUN JA MINÄ HÄNEEN JA OLLAAN OIKEEN TODEN TEOLLA AJATELTU ASIOITA VAKAVASTI JA PÄÄTETTY MENNÄ YHTEEN..MUTTA MUTTA.TÄÄ SEN VAIMO EI TIEDÄ MISTÄÄN MITÄÄN JA TOTTAHAN SE ASIA PAINAA MUN MIELTÄ KUN MIES ELÄÄ KAKSOISELÄMÄÄ.JOTEN OONKO MÄÄ TOIMINU JOTENKIN VÄÄRIN?VAI PITÄSKÖ MUN ANTAA VAIN AIKAA TÄLLE MIEHELLE ET SE SAA ASIAT KUNTOON KOTONANSA..VAI ONKO TÄÄ NYT TÄYSIN VÄÄRIN?OONKO MUIDEN ELÄMÄN RIKKOJA??KERTOKAA MITÄ ITE TEKISITTE.

5

1512

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MIna

      Älä ole perheen rikkoja, jos te olette luodut toisillenne niin anna miehelle aikaa ottaa avioero, selittää asia lapsille, ja sitten vasta voit aloittaa vakavissasi hänen kanssaan. Muuten koko homma on pelleilyä, mies voi rakastaa vieläkin vaimoaan, mutta ei saa tältä pillua tai sitten ei saa sitä tarpeeksi (sinä korvike jolle puurnataan että kun vaimo on perseestä).. Jos et usko niin lue tän palsatan ero juttuja ja muita sitten saat oikeesti tietää et miltä kaikista osa puolista tuntuu.

      • japanitar

        Älä ala varatun miehen kanssa seurustelemaan!


      • green eyes
        japanitar kirjoitti:

        Älä ala varatun miehen kanssa seurustelemaan!

        kannattaa lähteä eri suuntiin! Ei mies tule ikänä
        vaimoansa jättämään,monen vuoden jälk.
        Satutat vain itseäsi kovemmin mitä kauemmin se kestää. Tiedän mistä puhun!! Ja vapaita miehiähän on vaikka kuinka paljon ;)


    • Täti

      ... OTTAISIN TUON CAPS LOCKIN pois päältä!

    • TarimaN

      Ensinnäkin jos mies ei heti ensi esitelyssä kertonut olevansa perheellinen niin älä usko enää mitään,lähde toiseen suuntaan. Mitähän muuta jättänyt kertomatta!?!

      Jos hän on vakavissaan (epäilen suuresti) niin erotkoon ensin mahd. sovussa ja rauhassa lasten takia, muuttakoon yksin asumaan ja vasta siitä vähän ajan päästä sinä ilmestyt julkisesti kuvioihin. Pahinta mitä mies voi tehdä on että muuttaa erotessaan kotoaan toisen naisen luo suorilla. Yksin asuessaan hän samalla pääsee edes itsensä kanssa sinuiksi erosta.

      Miehillä vaan tapana lentää huoltajan luota toisen luo, kunhan joku on aina vierellä. Monestihan naiset suorastaan nauttivat itsenäisestä elämisestään (sinkkuna tai yh:na).

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      641
      7831
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      431
      2109
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      220
      1998
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      143
      1596
    5. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1219
    6. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1158
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      1024
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      823
    9. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      6
      697
    10. Sofia matkii Martinaa

      Sofia etsii omaa lippisjonnea mäkkäreistä ja itiksestä. Tuskin löytää yhtä komeaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      670
    Aihe