Actionia!!

Mistä perkeleestä löydän ACTIONIA!?? Missä ja miten saisin helpoiten turpaan??
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mene veli ihmees sorinkadulle siihen isoon
valkoiseen taloon ja vittuile kaikille sinisiin
pukeutuneille,ja sano niitä homoiksi.

Äänestä

Arvatenkin olet mies.

1. keino.
Tule nokian grillille n. klo 01.00 , töni hieman jonossa ja huuda tapparan takki ylläsi esim: "turvatkaa poijjaat kokkoomukseen".
Ja katso: Alkaa tapahtua.

2. keino.
Tulosta kuva sivulta

http://home.thirdage.com/Art/ottoville/tamperenazit.jpg

etsi tampereen keskustasta humalainen joukko kuulapäitä, esitä kuvaa heille, keikistele
hieman ja ehdottele jotakin kimppakivaa...

Toivottavasti näistä on sinulle apua.
Jos ole huomena hengissä, kirjoita kokemuksistasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jouka kirjoitti:

Mistä perkeleestä löydän ACTIONIA!?? Missä ja miten saisin helpoiten turpaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu