miksi hän ei soitakaan? vaikka lupasi. olen koko päivän innoissani odottanut että saan kuulla hänen ihanan äänensä, mutta joudunkin menemään masentuneena nukkumaan.. :(
miksi ei hän soita?
----hannana----
81282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Masennustilakohtauksiin Kossu on perinteinen lääke.
Muistathan että kehenkään ei voi täysin luottaa.
no hö...otan osaa..tiedän tunteen..Miehet ei tajua miten tärkeetä on oittaa kun lupaa..ne muistaa kyllä,ei ne tollasta unohda,muttei viitti soittaa. Ketään ei voi väittää että oli niin kiire jne..
Toi viestii kiinnostuksen ja motivaation puutteesta..Pidä mielessä että ihan varmasti on ihmisiä jotka olis soittanu sulle jo kymmeniä kertoja ihan vaan muistuttaakseen että on kiva kun oot olemassa niille..
No joo..vaihda miestä..eikai..itte oon niin kyllästyny näihin epäonnisiin ihmissuhteisiin,kun tuntuu ettei mikään oo aitoa enää niissäkään..Ensin rakastetaan ja pystytään kaikesta puhumaan ja ops,hetken päästä ei enää olla missään yhteydessä ja vittuillaan vaan ja halutaan toiselle mahdollisimman paska mieli..
Notta semmosta..
ennemmin haluaisin itse kysyä miksi hän soittaa? ja monta kertaa päivässäkin vaikka ei muuten vaikutakaan kiinnostuneelta mistään vakavammasta?
en voi ymmärtää
puhelinaddiktio
Jätä vastaamatta, jos et itse ole kiinnostunut.
mutta kun olen :)
Tiedän täysin miltä susta tuntuu ja oon pahoillani. Itse olen myös samassa tilassa, taas jälleen. Kun odottaa aikakaan ei kulje eteenpäin ollenkaan. Parasta kai tässä vaiheessa on vain unohtaa, vaikka se onkin vaikeaa. Miten sitä voikin niin nopeasti kiintyä toiseen... Mut sitä en ymmärrä onko todella kaikki miehet niin välinpitämättömiä mitä itse olen saanut viime aikoina kokea.. Jos jotain luvataan niin eikö se yleensä ole tarkoitus tehdä niin.