Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Gallup: kiinnostaako XXL?

Ihan vain tällainen kysely, lähinnä miehille: onko lihava, runsas, rehevä ja hyvällä itsetunnolla sekä hersyvällä huumorilla varustettu keski-ikää lähenevä nainen teille turn on vai turn off?
133748
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Siis muo ainakin etoo lihavat naiset.
Hoikka ja urheilullinen sen olla pitää :)

Äänestä
  • Kyllä kiinnostaa. On se ihanaa kun naisella on rinnat ja leveät lanteet.

    Äänestä

kyllä kiinnostaa kovasti,isoa naista on kiva pyöritellä sängyssä,plussaa on jos naisella sattuu vielä olemaan iso tavara.

Äänestä
  • mikään ei ole parempaa kuin rakastella ison ja pehmeän naisen kanssa,jolla on iso ja kiimanen piirakka.

    Äänestä

kiinnostaa,onpahan mistä kiinni pitää.:)

Äänestä

XXL>> on parasta. Upeita vartaloita, eivätkä mene viltin mutkaan "hukkaan" Heissä on sitä jotain.
Mutta kun ei satu kohdalle.............. mutta ehkäpä joskus.
SE ILMAN MUUTA TRURN ON..............

Äänestä

Ollaan oltu 10 vuotta yhdessä ja kivaa on ollu...seksi pelaa ja ollaa onnellissiiiii!

Äänestä

Oli naisena pakko vastata galluppiin vaikka eihän se minulle ole suunnattukkaan=)
Iso ja rehevä nainen kaunis jos hänellä itsetunto kohillaan ja on ylpeä itsestään!
Tuodaan itsemme ja muotomme rohkeasti esille sillä joku siitä tykkää ja joku ei mutta eihän kaikkia voikkaan miellyttää vai kuinka?=)

Äänestä

Ole ylpeä muodoistasi. Runsasmuotoinen nainen
on paras, ja sitten vielä hyvä huumori, ja hiukan ronskit otteet ja puheet, niin vot. Et varmasti elä puutteessa.

Äänestä

Kyllä! Olen netin ihmeellisen maailman katta huomannut, että juuri noita naisia tulee etsittyä kuvina, videoina ja muuten baareista, laivalla yms. Olen normaalivartaloinen 25 v, 175, 75. En vaan tiedä miksi. Kertokaa...

Äänestä

Ite tykkään solakoista. Varmasti XXXL makuisia löytyy myös.

Äänestä

Runsaat naiset on kivoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxl-tyttö kirjoitti:

Ihan vain tällainen kysely, lähinnä miehille: onko lihava, runsas, rehevä ja hyvällä itsetunnolla sekä hersyvällä huumorilla varustettu keski-ikää lähenevä nainen teille turn on vai turn off?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu