muuten kun täällä? En ole tarpeeksi kiinnostunut susta!
Miksei olla yhteydessä
tiedoksi
22329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Hyvin totta varmasti!
ja jos hän välittäisi minusta hän ei tekisi näin.
miten?
Entä jos välittää niin paljon, että haluaa inhoat ja unohdat... Tuli vaan jostain mieleen.
Jaa-a. Itse välitänkovasti eräästä. Hän tietää tunteeni, mutta hän ei ilmeisesti ole kiinnostunut. En uskalla ottaa yhteyttä, koska olen todennut hänelle, etten pysty ystävyyteen. Kiinnostusta kuitenkin itselläni olisi kuulumisiin. Onkohan kaikki hyvin. En kuitenkaan uskalla ottaa yhteyttä ahnkalan tilanteen vuoksi. Jos hän kokee, että ahdistelen.
Asia ei ole ollut epäselvä pitkään aikaan. Olemme tietoisia...
Mitä ajattelee naimisissa oleva mies joka tuuppaa peräreikään naista?
kokemattomuuttaako?
Ai, mä en kirjoittele edes täällä sinulle. Sinua on yhtä hauska nähdä, kuin hammaskirugia joka on aikeissa poistaa viisaudenhampaat.
Tää ei tullut sit hei multa :)
valitettavasti kyynistyin lopullisesti sun käytökseen ja sen saat täältä lukea
Ja luulet käyvän suoli24:llä :)
Tarpeeksi kiinnostunut yhteyksiä pitämään kohtees kanssa täällä silti, aidon välinpitämätön hylkäis palstankin.
Ps. En usko täältä löytyvän tuttuja mut elä harhoissa jos elämä kirkastuu niin
Hylkäisinkin , mutta mutta
Kuka on ikävöinyt aloittajaa täällä palstalla?
Jos ei pidä yhteyttä muutenkaan niin miksi sitten täällä ilmoittelet asioita?
Ei tämä taidailmoitustaulu olla? Tuliko kuitenkin ikävä?
Onneksi ei ole mitään epäselviä asioita kenenkään kanssa.
Eikä kiinnostus täällä palstalla kyllä herää millään konstilla.
Ei haittaa. Uudet tuulet puhaltavat molemmilla, hyvä nin. Kun ei onnaa niin ei onnaa. Ja turha vastaus tääkin, ei än käy täällä
Miksi olet yhteydessä täälläkään jos ihminen ei kiinnosta.
Anna hänen olla rauhassa jos et ole kiinnostunut.
En käy täällä paljon enää, liikaa trolleja, ilkeyksiä, tuttuja :). Puran mieltä jossain mistä ei mua löydä...ja sielläkin harvakseltaan.
Eiköhän tuo ole totuus useimman kohdalla, jos olisitte yhdessä, niin tuskin täällä ikäväpalstalla olisitte. Nyt täytyy lähteä, mulla ei ole edes yhteytä palstalla kehenkään.
jospa lähtisin ulos liikkumaanja menisi vieraiden luo kyläilemään.
Opettele puhumaan, kuten aikuiset.
Pitääkö se täällä vielä huutaa? Kyllä sen tajuaa muutenkin. Ihan veemäistä!
Eihän tässä mitään uutta ole. Hän tietää tunteeni, eikä ilmeisesti ole kiinnostunut. Olen kertonut, etten kykene kaveruuteen. Itsellä niin suuria tunteita, jotka ei ole vieläkään hävinneet edes 3kk näkemättömyydenkään jälkeen. Mutta tiesinhän tämän, kun vuosi sitten eräs pääsi murtautumaan sydämeeni ja sieluuni. Olen ollut ihan sekopäisen rakastunut...kumma jos hän ei sitä ole tajunnut. Niin umpirakastunut, enkä saanut vastakaikua. Kyllä siinä pää sekoaa.
Olisi kiinnostusta kuulumisiin. Hänestä välitän. Haluan, että hänellä kaikki hyvin. En voi ottaa yhteyttä, koska jollain tavalla olen käyttäytynyt tahtomattani niin, että hän ärsyyntyi..harmi..ja jos hän kokee, että ahdistelen.