Vain elämää

sambaa

Hieno jakso. Kuka tietäis mistä Jenni Vartiaisen mekko on? kaunis mekko :)

9

203

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jo riittää

      Vaihdan nykyään autolla suoraan kolmoselta vitoselle. Pelkään että vaihdelaatikosta alkaa vai elämää.

      Eikö mikään riitä!

    • Itkuiikat

      Koko joulu itkupillitysohjelmien uusintoja. "Haluatteko vielä nähdä meitä"


      Joo halutaan,juhannukseen asti. Lopettakaa sitten. Jookos.

      Osa 2.luokan tähtiä, joitten levytyksistä harvoilla ihmisillä on mitään tietoa.

    • hgybjuolmk,

      Ja ensi syksynä jatkuu. Ketä mukaan ?

      - Annikki Tähti
      - Vilho Vartiainen
      - Atomirotta
      - Miisa
      - Matti ja Teppo
      - Sini Sabotage

    • Saatulinna

      Aloitus on jokauan elänyt, mutta olipa tuo J.Vartiainen vaisu tuossa ohjelmassa. En tykännyt. Todennäköisesti leikkaaja on osasyyllinen, mutta ei kokonaan. Herää Jenni Vartiainen. Jos lähdet moiseen sarjaan mukaan, tulee myös ajatella katsojia ja antaa jotain itsestään. Ohjelman jälkeen en keikallesi tulisi.

      • Vali vali vali

        Yritä jo päästä yli tästä Valtakunnallisesta katastrofista. Jenni on kertonut selkeästi olevansa ujo, eli seurassa lähinnä tarkkailee ja kuuntelee eikä ole koko aikaa suuna päänä hölöttämässä kuten eräät ohjelmassa esiintyneet. Keikalla ja laulaessaan hän on kuin kotonaan, eli tekee mitä osaa jolloin vapautuu. Olen käynyt Jennin keikoilla 4x ja upeaa showta, puhdasta laulamista, huumoria, fanien huomioimista, ja keikan jälkeen äärimmäisen lämmin ja mukava sekä fiksu tyyppi.

        No älä huoli, ei sinua hänen keikoille tarvitakaan, kyllä niissä väkeä käy muutenkin!


    • enkato
      • parhaattakana

        joo mulle tämä riitti ei tarvi kattoo kaikki on tylsii , vilkkumaa rosti maijanen ei hele....


    • smörfittan

      voi saatana mikä paskaformaatti tekoitkuineen. minäkin vaihdan autossa suoraan kolmoselta vitoselle siinä pelossa että nelosella ryöppyää tämä tekemällä tehty ähkyntä.

    • Millanenko

      Eipä tule katsottua mutta jo vain sanoma öy alkaa puffaamaan iltapaskassa, huvittavin otsikko oli kun tuisku laittoi peput pyörimään, huonoin kun joku niistä melkein hukkui

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      20
      2257
    2. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      28
      2098
    3. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1647
    4. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      52
      1629
    5. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      79
      1594
    6. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      113
      1450
    7. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      52
      1412
    8. Pyyntö Teelle

      Voisitko nyt vaan ystävällisesti laittaa viestin?
      Ikävä
      83
      1139
    9. Martina haluaa tasoisensa miehen

      Seiskassa juttu minkälaisen miehen Martina haluaa. Kumppanin pitää tuoda hänen herkkyytensä ja vahvuutensa esiin sekä ol
      Kotimaiset julkkisjuorut
      240
      1007
    10. Voi ei! Katja Ståhl joutui sairaalaan - Syynä tämä vitsaus - Koskettava päivitys sairaalasängystä

      Pikaista paranemista, Katja! Katja Ståhl on kertonut somessa joutuneensa sisään sairaalaan. Lue lisää: https://www.suom
      Suomalaiset julkkikset
      21
      895
    Aihe