Suurin osa jutuista on rehellisesti

täällä, mutta ei se tunteitani lievennä ; ).
385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin onkin, mutta tästä saa hyvää boostia jatkaa.

Äänestä

Tarkoitit kai sanoa, että suurin osa sinun jutuista on skeidaa?

Itsehän tiedät omat juttusi, mitä ne ovat, mutta MUIDEN jutuista et tiedä mitään.

Itse uskon, että suurin osa jutuista on kirjoitettu tosissaan. Vain siten muutettu, ettei kukaan vaan tunnistaisi. Näin ainakin minun jutuilla.

Äänestä
  • Et ota selvää kumpaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skeidaa kirjoitti:

täällä, mutta ei se tunteitani lievennä ; ).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu