Laitan vielä omana aloituksena kun joku muukin varmaan miettii..
Hain viikolla lääkäriltä viagra (tai nykyisin ovat jäljitelmiä) reseptin, kun etenkin kännissä, kumin ja tuntemattoman kanssa on jännittänyt ja pari kertaa lerpahtanut. Muuten siis pelaa niinkun kuuluukin. Ikää alle 30 ja normaalissa kunnossa.
Nyt viikonloppuna sitten kokeilin seuraavilla tuloksilla:
Perjantaina oli tapaaminen erään uuden kanssa, joka vähän jännitti. Otin puolikkaan pillerin jo melko alku illasta ja kyllä pelotti alkaako ottaa eteen jo siinä vain elämää katsellessa! Mutta toimi hyvin, ei tullut mitään ylimääräistä seisokkia, sivu oireena pelkästään pieni kasvojen punotus. Sitten myöhemmin kun mentiin sänkyyn asti oli kovana kun rautakanki ja pari kertaa meni helposti vaikka jännittikin. Aamulla ennen kun daami heräsi otin toisen puolikkaan ja taas mentiin toiset pari kertaa.. Ei tosiaan missään vaiheessa seissyt "turhaan" eikä sattunut tms. Nuo jälkimmäiset olisi varmaan mennyt ilmankin toista puolikasta..
Siitä sitten lähdin ajelemaan yhden vakkarin luokse jonka kanssa ei ole kyllä lääkeapuja käytetty.. Noh aamuisella pillerillä oli nyt sen verran vaikutusta, että 5 kertaa vedettiin loppuun asti ennen yötä. Aamulla sitten vielä 2 kertaa ja tuntui että kovaa seisoi vieläkin, vaikkei uutta lääketä otettu missään vaiheessa..
Tänään sunnuntaina illalla kävin vielä kolmannen luona. Vielä yksi puoli pilleriä niin taas seisoi ja kovaa. Nyt vaan ei enää meinannut tulla, joten jäi yhteen kertaan.
Eli jos nyt pysyin laskuissa mukana niin 1,5 pillerillä jaksoi kolmen naisen kanssa yhteensä 12 kertaa 48 tunnissa. Seisomisen puolesta olisi mennyt enemmänkin mutta meni jo loppua kohti aika suoritukseksi tulla..
Reseptin saa lääkäriltä kun kehtaa pyytää. Pillerit maksoi siinä 1e/kpl. Ei mitään jatkuvaa seisokkia tai muita sivuvaikutuksia (pientä kasvojen punotusta lukuunottamatta) toistaiseksi.
potenssilääkkkeen vaikutus nuorella
Nuorim_M
1
225
Vastaukset
- Anonyymi
Onpa kalliita.
Itse maksoin n 30 c / kpl, sisältäen kotiinkuljetuksen
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2712350En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831031Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581021- 108990
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi81941- 44861
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa21848Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67756- 33697
Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä299694