Ostetan VP 290

OSTETAAN!! Olisikohan joku "ylimääräinen" vaihteiston suojakoppa Volvo Penta SP 290 perävetolaitteeseen. Omani makaa merenpohjalla.
2289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla sama homma, taitavat olla kulutustavaraa :)
Uus systeemi on kuulemma kahel ruuvil ni pysyy paremmin kii. Se yhen ruuvin systeemi putoo ajanmyötä, eli ei kannattane semmosta hankkia.

Äänestä
  • mun vetolaitteesa on kyllä kahella ruuvilla kiinni mutta silti se on irronnut. Paljon sikaflexiä reunoihin ja kunnola kiinni, niin ehkä pysyy paremmin. Harmi vaan kuin näitä kansia ei meinaa löytyä mistään. Kulutustavaraa niin kuin sanoit.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niklas kirjoitti:

OSTETAAN!! Olisikohan joku "ylimääräinen" vaihteiston suojakoppa Volvo Penta SP 290 perävetolaitteeseen. Omani makaa merenpohjalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu