Hatkat? Osat vaihtuneet?

Toimit kuin minä tuossa taannoin, huh miten vetoavaa..... Otan sut kiinni! :)
Ihan ku "BEIBI mä en tarvii mitään muuta jos sä saat mut kiinni ei oo takas paluuta. "?

http://www.youtube.com/watch?v=CyMpHXAjosA
4165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aivan, joskus pitää vaihtaa rooleja. :)

Äänestä

Hyviä biisejä.. mut "hatkat"?! Moimoi...

Äänestä

Khyllä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


häh kirjoitti:

Toimit kuin minä tuossa taannoin, huh miten vetoavaa..... Otan sut kiinni! :)
Ihan ku "BEIBI mä en tarvii mitään muuta jos sä saat mut kiinni ei oo takas paluuta. "?

http://www.youtube.com/watch?v=CyMpHXAjosA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu