menetin 70000e on kansainvälinen ammatti huijari käyttää myös nimeä kein nyström
KARL NYSTRÖM VAROITUS
13
4173
Vastaukset
- Huii
Voisitko kertoa miten menetit rahasumman et toiset voivat varoa.
- tyhmää vedätetään
Maksoi tietysti olemattomasta autosta etumaksun nigerialaiselle tilille.
- lepeeeeeee
on jakke viheriän kavereita yhdessä ne touhuaa huijaavat sen kun kerkiivät
- Paha saa palkkansa,70000
Karl Nystrom (Karl-Erik Nyström)kotoisin Paraisilta ja "ottanut livohkat" jenkkilän,brittein saarten, espanjan kautta filippiineille jossa pyöritellyt viime vuodet vaimonsa Coran kanssa Crystal Sand Beach Resortia Pohjois Samarilla. Nyt näyttää "4 tähden hotelli " !!!????? San Antoniossa olevan myynnissä, mutta ainakin myyjä näyttää olevan eri kuin Nystrom. Googlettamalla löytyy aika rumia kertomuksia ja tuo Kein näyttää tulevan hänen netissä filippiineillä ilmoitellusta erilaisista....olemattomista?? elektroniikka tavaroistaan "Keihin International" nimellä. Kannattaa varoa tätä surkimusta! Et näytä olleen ainut joka on rahansa menettänyt...luulisin!
- kalkkikset
Hei! Onko tietoa,mitä hän huijaa?Olemme menossa San Antonioon.Onko hänellä siellä hotelli?Vai onko se myyty,vai mitä nämä jutut täällä on?
- Luottokunta11
Suomi 24 palstalla esiintyy tama nimi pari kertaa Jakke Viherian yhteydessa joka on taysi huijari, joten sopii varoa jos kaytte San Antoniossa.
- vaasan
karl erik kristian nyström on syntinyt 1954 hän huijasi espanjassa kiitestöbisneksessä monia
- LEPEVAASA
KARL NYSTRÖM ON TAAS VAIHTANUT NIMENSÄ NYT ON ,CORAZON NYSTRÖM HUH HUH MIKÄ HUIJARI
- Karesiilii
Leino takkinen kuulemma On hänen yheys kaveri
- Anonyymi
Missä Jakke häärää nykyään?
- Anonyymi
Jakke toimii nykyisin lähetyssaarnaajana Gambiassa, joten turha parjaaminen voitaneen lopettaa.
- Anonyymi
Eli valehtelee ihmisille työkseen vieläkin.
- Anonyymi
joo joo! sinnekö se lähti tuomiota pakoon? minkä firman lähetysukko se tällä kertaa on?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012140Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2971934Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041726Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321351
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii251092Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057