Kauas pois

onneks7

Minulla on se etu puolella ettei nähdä koskaan.
Tuskin muistan minkä näköinen olet
Pelkät sähköpostiviestit ei pidä tunteita
yllä.Jatkan matkaani yksin todellisten
ihmisten seurassa.

6

209

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Heiskanen

      Hyvä.

    • Anonyymi

      Pus

    • Anonyymi

      Minäkin toivon oikeasti, että saan olla mieheni kanssa mutta toivon sinulle, että löydät jonkun. Eihän tämä nyt ole nollasummapeli. Minultakaan ei voi kaikkea riistää😟

    • Anonyymi

      Minä toivon, että löydät laihan prinsessan, vaikka se taas minun asemaani huonontaisikin. Pärjään kyllä tässäkin asiassa. Sinä olet onnea ansainnut.

    • Anonyymi

      Toivon kuitenkin, että tämä vihdoinkin osaltani loppuisi. Minua ei nolattaisi, nöyryytettäisi eikä pilkattaisi julkisesti. En ole omasta mielestäni ihan tällaista ansainnut. En ole tehnyt mitään.
      Sinä saat elää niinkuin haluat, minä en estä millään tavalla. Jättäisit minut tästä jo kokonaan pois. Minä haluan elää omaa elämääni, niin olen koko ajan kertonut.

    • Anonyymi

      En halua jatkaa tätä. Tämä pilaa elämää. Kuitenkin mietin asiaa, että minkälainen asema minulle kuuluu. Ei tämä kuitenkaan ihan reilua minua kohtaan ole. Yritin sopia asiaa kuitenkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      300
      1050
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      61
      857
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      76
      835
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      69
      712
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      691
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      39
      668
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      577
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      43
      570
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      48
      507
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      40
      505
    Aihe