Selailin tuossa Seksi Shopin sivuja,silmiini sattui sieltä peniksen jatke,se on 6cm:n mittanen ja paikoillaan se pysyy kortsun avulla. hinta oli noin 10 euron luokkaa.Kysyisinkin onko kellään käyttö kokemuksia kyseisesta vehkeestä? Haluaisin yllättää vaimon isommalla vehkeellä,kun minulle Luoja ei ole suonut kuin 17 senttiä vartta kaluun.Toimeen on kyllä tultu pienelläkin vehkeellä,mutta vaihtelu vois tehdä hyvää.Pienillä vehkeillähän ne tarkimmat työt tehdään,tuumasi vanha kelloseppäkin!!
Peniksen jatkeesta?
8
9251
Vastaukset
- hp1
osta sellainen silikoninen tai cyber-skin tyyppinen jatke. Jotkut ovat kovia ja ne ei toimi kunnolla.
- I know what I want
17 cm riittää hyvin. Paksuutta lisää, ei pituutta!
- kyllä
toi mitta riittää , mutta se asento mistä laitat on tärkee että uppooko ns. syvälle vai ei ?
- Bauli
Itse halusin myös yllättää vaimoni tuollaisella jatkolla, mutta reaktio olikin, että "en halua oppia tällaiseen isoon, sillä voi olla etten enää kohta olekaan tyytyväinen sinun munaasi". Eli jäi kokeilu siihen yhteen kertaan.
PS. Ei se jatko pysy kovin hyvin paikoillaan - homes
Teippaa isohko porkkana kullisi jatkeeksi. Kyllä käy fosut kuumana. AAAAAAAAAAAHHHH!
- oukei
Käydessämme vaimon kanssa seksikaupassa tsekkaamassa jotain ostettavaa hän bongasi sellaisen penis-jatkeen.
Pian ymmärsin hänen haluavan sen aiemmin ostetun perhosen peniksen jatkoksi. Epoxi/ kuumaliimaa avuksi ja penis tarttui pysyvästi perhosen 8 senttisen jatkeeksi.
Yhteismitta on 15 cm, ja terskan osalta kuulemma sopivan paksu. Onnistunut muutos, koska perhosen pattereita saan uusia tämän tästä. - Jolle
Lääketiede on kehittynyt huimaa vauhtia viime aikoina mahdollistaen erilaisia ratkaisuja mm. sinun vaivaasi.
Elintensiirrot ovat arkipäivää, joten mm. ns. "ruumiilta" jolla on paperit kunnossa (elintenluovutus testamentti) voit saada vaikka selkeästi isomman peniksen.
Kyseessä on huomattavasti pienempi toimenpide kuin esim. sydämen siirto, mutta leikkaus vaatii kuitenkin nukuttamisen, eli paikallispuudutuksessa yo. ei ole mahdollista.
Hinnat muistaakseni liikkuvat jossain 15000-25000 euron välillä.
Jos haluat asiasta lisätietoa, niin otappa yhteyttä. - xxx
...bemari.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan844282Ruumis kanavassa
Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan303211- 1702590
- 141976
Onko tässä paljon lääkettä..
Keski-ikäselle 43v Ketipinor 100mg Brintellix 10mg Venlafaxin 75mg Xanor 1mg Propral 40mg Xatral CR 10mg Esomepratsol 42281482Ei mitään menetettävää
Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo1631376Oi! Jorma Uotinen ja Helena Lindgren paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaudella"
Professori, tanssija, koreografi, Tanssii Tähtien Kanssa -tuomari Jorma Uotinen ja Suomen meikkitaiteen pioneeri, laulaj131150- 741009
Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää38960Riittäisi juoruakkoille puhumista tässä kylässä
On mennyt mahottomaksi touhut. Taksi renki kuskaa akkaansa töihin lienekkö mitään lupaa yrittäjältä tähän touhuun. Kylän13862