Painijat ovat parkettien partaveitsiä!

Tanssimaan tähtiiin

Hei!
Painijat ovat upeita tanssijoita. Heillä on rytmi veressä ja he osaavat ennakoida vastustajan eli tanssitettavien vartalon liikkeistä tämän askeleen suunnan ja osaavat ohjata sen oikein. Minusta olisi aika nyt äänestää se painija, joka lähtisi seuraavaan Tanssiin tähtien kanssa. Laitan tähän oman ehdotukseni. Laittakaa te omanne. Olisi erittäin mukavaa PR:ää painin hyväksi saada tanssiohjelmaan painija. Panijat, jos jotkut osaavat jalkatekniikan. Siispä ehdotukseni:

Marjo Asell tai Myhi tai Nalle (joka viimemainittu saisi hirmuisesti suosiota, koska kaikki kuvittelevat, että iso mies olisi jotenkin kömpelö!)



ps. Jos haemme varmaa voittajaa, niin Arto Vantaa, mutta kun suuri yleisö ei varmaankaan enää muista häntä :( mutta Voitto olisi varma!!

nimimerkillä: painija ei ole mikään parkettien partavaahto!

2

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aina painin puolesta

      PS. Evilä oli surkea!!!

      • jumanjii

        Eipäs mollata!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      311
      6725
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      65
      3779
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      203
      3076
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2767
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1912
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      146
      1662
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      207
      1654
    8. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1518
    9. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      163
      1511
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1398
    Aihe