STUBB OMA AVUSTAJA MINISTERIKSI HYVÄ VELI.......................

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014092318689604_uu.shtml


Nyt menee liian pitkälle kokoomus..............


Haisee jo housussa..................................
767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014092318689630_uu.shtml

Ja Stubbi kehunu ratkaisua kun salkut jaettiinkin jo perjantaina.


Kyllä tää on niin omientujen hakemisen paskaa tämä nyky politiikka. Mikllään muulla ei merkitystä kun sillä miten on titteleitä ja etuja kansalaisilla voi pyyhkiä vaikka per................

Äänestä

jjee

Äänestä

On se upeaa että kokoomus kaivaa omaa hautaansa tämän pellen johdolla :D

Äänestä
  • Laarasin

    Äänestä

xxxl

Äänestä

Aikaisemman kokemuksen perusteella Stubb on erittäin röyhkeä, öykkärimäinen ja kovaa kotiinpäin vetävä virkanimityksissä ilman minkäänlaisia omantunnon tuskia. Kaikki mulle heti vaan - niinkuin jo ois.

Äänestä
  • Se oli juuri tämä hel-vetin hönö Sanni Grahn-Laasonen, joka sai aikaan sen, että Veikkaus siirtyi MTV3:lle näytettäväksi puolilta öin.

    En ole senjäjkeen katsonut lottoarvontaa, enkä lotonnut.

    Kohta se yksityistetään, niin ettei yhteikunta hyödy siitä enää mitään, vaan nekin verorahat kerätään palkansaajilta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KAKAKAKKAKAK kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014092318689604_uu.shtml


Nyt menee liian pitkälle kokoomus..............


Haisee jo housussa..................................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu