Katsella saa, nainen

Entä koskea?
20361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Tiedät jo vastauksen..

Äänestä
  • Mistä niin tiedän?

    Äänestä

Voi olla että pian saatkin. Koska katsellaan seuraavan kerran?

Äänestä
  • ...naiselta...miehelle..
    Tahdon katsella kaikkea sitä luonnossa, mitä kännykkäkuvassa äsken näin..2707... kuumaa, limaista..

    Äänestä

  • Leikkoruusu kirjoitti:

    ...naiselta...miehelle..
    Tahdon katsella kaikkea sitä luonnossa, mitä kännykkäkuvassa äsken näin..2707... kuumaa, limaista..

    Anteeksi, siis 2702, mutta kyllähän sinä "deittailija" sen arvasit. Hyräilit itseksesi mörrimöykkyni..Mietin.
    Nyt vain deittailetkin minua, vaimoasi ja saat "kuumat kyydit"!

    Äänestä

...olen kuin rakastamasi Carneval-keksi ...siilitukka täynnä sokerikuorutetta...verkkosukat alas rullattuina. Kuumana ja alistuvana odotan ruoskaasi, poikamainen peppu pystyssä kuumottaen.. -T-

Äänestä
  • ...me2..., anyvay, slogan, butterflyeffect, i_love_u, u_know,
    otan sinut leikkoruusuni...flyygelimme alla piehtaroiden.. otetaanko koiratkin mukaan..lattialle kierimään?

    Äänestä

Voit hipasta vuonna 2345 kello viisitoista.

Äänestä
  • Upeaa, sitä kannattaa odottaa! Saanko sitten viimein upottaa kullini pilluusi? Nyt annat vain sormella kokeilla kuumaa vakoasi.

    Äänestä

  • cyberdick kirjoitti:

    Upeaa, sitä kannattaa odottaa! Saanko sitten viimein upottaa kullini pilluusi? Nyt annat vain sormella kokeilla kuumaa vakoasi.

    upota sä kullis märkään betoniin ja ota kunnon päikkärit.

    Äänestä

Niinhän se on kun toinen on hullu ja toinen on tollo,voihan se onnistuakkin;)

Äänestä

Tiedän, tiedän.. hän on vaan niin kovin komea ja mukava ja kaikkea... mielikuvitukselle en voi mitään mutta ei huolta, hän tule tietämään ajatuksiani.

Äänestä

Katsella saan :)

Äänestä

Saa hän koskeakin, se olisi toivottavaa.

Äänestä

Rakkaan kosketukseen sisältyy paljon.

Äänestä

Saa katsoa, saa koskea.

Äänestä

Rakkaani saa katsoa ja koskea minua ja minä häntä.

Äänestä

Hän saa.

Äänestä

Saa vain hän jota rakastan.

Äänestä

Ei saa koskea. Mutta koska me ollaan välitetty säännöistä? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mieliteko kirjoitti:

Entä koskea?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu