Kaipaan niin seuraasi ja lähellesi. Voisinpa tulla syliisi lämpimään syksyn pimeyttä ja viimaa piiloon. Ajatuskin sinusta lämmittää minua ja olen onnellinen, että olet elämässäni senkin verran kuin nyt olet. Mutta tahdon enemmän, paljon enemmän kuin varmaan aavistatkaan.
Sua vain ajattelen mies
K n
6123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ehkä vähän aavistan, mutta se ei läheskään vielä riitä.
Ota rohkeasti yhteyttä txt-viestillä ja kysy kuulumisia.
Se varmasti kannattaa, meidän molempien kannalta...
Toistemme yhteystiedothan meillä jo on hänen kanssaan ja lähettäisin niin mielelläni viestiä jos uskaltaisin ja tietäisin ettei viesti menisi vääriin käsiin. Olisihan se ihanaa viestitellä suoraan hänelle, silloin en tulisi palstalle enää ollenkaan.
Jos/kun minulle lähetät viestin, se ei päädy vääriin käsiin, sen voin luvata.
Se olisi alku kahdenkeskiselle viestittelylle, joka johtaisi kihelmöivän jännittävään tapaamiseen...
Kahdestaan kun saiskin tavata niin ettei siinä aina ole muita näkemässä ja kuulemassa.
Sehän se ratkaisisi monen palstalla kirjoittavan tilanteita, kun ihmiset uskaltaisi lähestyä toista viestillä tai vaikka soitolla.
Sanoppa muuta mutta kyllä nääkin ilmi tulee enemmin tai myöhemmin uskokaa pois. En tiedä kun yhden syyn miksi ei voi suoraan kännyyn laittaa ......ja mies vahtii puhelintaan vaimon luona ku pahempikin rakki että näillä ajatuksilla ap jäätte vielä kiinni epäilykset on jo vahvat täytyy vkl selvittää asioita ainakin omalta kohalta ja toivon että epäilykset ei pidä paikkaansa