Hankalahan se on olla aina oman miehen kans hommien hoiddossa.
Pyydänkin oikein kauniisti jota kuta tulemaan vastaan junasemalle Jyväskylään?
13.14.2014 La olis erillaista viettää se ilta jonkun toisen kanssa.
Ei haitaa vaikka kiinnostuisi vähän muustakin.
Missä olis kiinosttunut 40 - 55 vuotias....
7
1707
Vastaukset
- örinäää
Minkä niminen on kuukausi nro: 14 ??
- Seksiä liian vähän
Anteeksi kirjausvirhe sen piti olla 12 eli joulukuu. Kuukautta 14 ei ole olemassakaan. Sen piti olla joulukuun 14 päivä. Kirjotusvirhe paholainen.
Hankalahan se on olla aina oman miehen kanssa hommien hoidossa.
Pyydänkinoikein kauniisti jota kuta tulemaan vastaan junaasemalle Jyväskylään?
13.12.2014 La olis erillaista viettää se ilta ja yö jonkun toisen kanssa.
Ei haittaa vaikka kiinnostuisi vähän muutustakin.
- kunnon mies
No olisko millainen mieli? :))
Minä voisin tulla ja tehtäis sitä ja kivaa ;))
kirjoita minulle salainen E-mail osoite, ni aletaan suunnittelemaan ;))))
haliterkuin- Tää pitää nyt
Ihana märkä olo ja pillu oli eilen aika kostee. Hankala oli kaivaa. Kiimanen oli sama se kuka minut tyydyttää. Vaikka lähti lauantaina käymään Jyväskylässä enkä kerro muille. Aseman automaatista ostan lipun ja lähen käymään lauantaina JYväskylässä.
Käyhän se kun väliin käy ihan tuskasesksi. Katso missä kohdataan tän viikon lauantaina.
[email protected]
Nyt alkoi kiihottumaan. Kyllä mulle vieraskin kelpaa saat vaikka kaivaa sieltä kun näät minut en vastustele millään tavoin.
Sitten jonnekkin Jyväskylässä huoneeseen missä oltaisiin iltaan. Voi mikä onnen potku onkaan kun tulenkin sinne Jyväskylään. - Salasuhdehaluansinut
Tää pitää nyt kirjoitti:
Ihana märkä olo ja pillu oli eilen aika kostee. Hankala oli kaivaa. Kiimanen oli sama se kuka minut tyydyttää. Vaikka lähti lauantaina käymään Jyväskylässä enkä kerro muille. Aseman automaatista ostan lipun ja lähen käymään lauantaina JYväskylässä.
Käyhän se kun väliin käy ihan tuskasesksi. Katso missä kohdataan tän viikon lauantaina.
[email protected]
Nyt alkoi kiihottumaan. Kyllä mulle vieraskin kelpaa saat vaikka kaivaa sieltä kun näät minut en vastustele millään tavoin.
Sitten jonnekkin Jyväskylässä huoneeseen missä oltaisiin iltaan. Voi mikä onnen potku onkaan kun tulenkin sinne Jyväskylään.Tulenkin jo aamujunalla 8.09 ssinne Jyväskylään. ole vastassa silloin keksi joku paikka missä voimma naida. Saat minulta pillua sen minkä kerkiät. aamusessio se lyhyt pikapano.
Toiselaa kerralla 8.11.2014 ollaan jossain hotellissa ilta ja yösessio.
Silloin tulen samalla junalla paikalle. - Fantasiaseksiäkaikkille
En tule sinne tämä on fantasiaa. Kiihkoni on lentänyt taivaisiin!
Mä levitän sulle jalkani. Painut mun onkaloon. Huudan AAAH!
- Savolainenvääräleuka
Mitteepä tuota huostamaan. Hyvää se miel ongii.
Mielkuvituskii taitaa pelittää mut ei sekkää kaukoo ou tehtynnä. Sillä se ongii vähän jo ongelmallinengii homma ettei ou lähetymis kelpooneen.
No mitteepä tuosta sen enempöö huostamaan. Empä oikee kehtais. Muuten mennöön ja pahast lankaan enpä suosittle.
Ellet sitte harmissa aja ylnoppeutta peltpolliisin kans.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 694313
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺684158Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭363572Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163143Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342812En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142572Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102354IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm251491Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571292Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli751079