Älkää ikinä menkö autolaan. ei ole mitään motivaatiota ja korjaavat omatoimisesti pyytämättä vaikka selvällä suomenkielellä sanoo mitä on tehty ja mitä pitäisi tehdä. myös lupailevat turhia ja laskuttavat turhasta työstä.
Maxi autolle taas kiitosta. erittäin nopeasti saa palvelua ja motivoitunut ja osaava henkilökunta. kaiken lisäksi hinnat kohtuu edullisia.
Maxiautolle kiitosta autolalle taas ei
No niin
4
373
Vastaukset 4
- Arhippa
Maxiautolle plussaa siitä, että korjaamohalli ja piha-alue on aina siisti. Palvelukin on reipasta ja kohteliasta.
- Autolassa käynyt.
Käytin autoni Autolassa ja huolto toimi hyvin ja oli mukava kun auto oli pestykin! Kiitos heille.
- stanankallis
Maxiautoko edullinen?! Jumankauta tuntivelotus on 65 euroa!!! Kaikkee muuta ku halpa!
- ...
Ei se maxiauton palvelu ainakaan kauheen asiakaslähtöstä oo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123776
- 81706
- 56678
- 46583
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?40577- 60542
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71526Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517- 26491
- 53473