Audio cd ei kuulu

vaikka cd-pelien äänet yms kuuluvat. Rastit on kohallaan äänenvoimakkuusvalinnoissa...Missäs vois vikapiillä?
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

audio kaapeli kiinni? Se on se kaapeli joka tulee äänikortista cd-asemaa. Tosin tätä ei ole pakko olla uusissa koneissa kiinni.

Äänestä

eli mikäli koneesta löytyy pikkasen tehoo niin laita menee datakaapelii pitkin eikä mitään audiojuttuja ne vie vaan tilaa kopassa eli kopsaa ohjelma millä data menee datana eikä musana

Äänestä

Se on kiinni nimenomaan audio-kaapelista. Se on joko irronnut tai puuttuu kokonaan. Eli katso meneekö cd-asemastasi äänikorttiin ohutta johtoa (pitäisi mennä).
Itse ihmettelin samaa mutta avatessani koneeni huomasin että audio-kaapeli oli irronnut cd-asemasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rrkk kirjoitti:

vaikka cd-pelien äänet yms kuuluvat. Rastit on kohallaan äänenvoimakkuusvalinnoissa...Missäs vois vikapiillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu