halloweenit...

onx kukaa nähny halloween H20, halloween 5 tai texasin moottorisaha murhaajaa?
Jos on nii onko ollu pelottavia?
4272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nähty on. Halloween H20 ei ollut mikään ihmeellinen, aika pitkästyttävä. H5:sta en ole nähnyt, eikä kiinostakaan.

Alkuperäisen Teksasin moottorisahamurhat olen nähnyt, ja oli vähän 'tuossako se kohuttu leffa nyt oli??'-fiilis sen jälkeen. Pienoinen pettymys. Uusio-versiota en ole katsonut.

Äänestä

Juu, olen nähnyt Halloween 1, 2, 3, 4, 5, H20 ja Resurrection. Olen nähnyt myös Teksasin moottorisahamurhat, tämän uuden version. Halloween kutososaa en ole nähnyt. Halloweenit ok, mutta osa 3 oli aivan p--ka, olisivat saaneet jättää tekemättä, ei liity mitenkään elokuvasarjaan. Texasin moottorisahamurhat oli myös ihan hyvä, meikäläisen mielestä

Äänestä
  • 3 ei kuulu halloweeni sarjaan(siis siihen michael myers)se vaan sit laitettiin siihen väliin) tosin pelkkään halloweenin kuulu mut ei niitä sit tehty enemmän:( (3)

    Äänestä

  • friikki kirjoitti:

    3 ei kuulu halloweeni sarjaan(siis siihen michael myers)se vaan sit laitettiin siihen väliin) tosin pelkkään halloweenin kuulu mut ei niitä sit tehty enemmän:( (3)

    Pistäpä toi sama viesti vielä suomenkielelläkin. Ja mikä ihme leffan nimi on michael myers? :) Etkö tajua kuinka sulle nauretaan täällä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelottava kirjoitti:

onx kukaa nähny halloween H20, halloween 5 tai texasin moottorisaha murhaajaa?
Jos on nii onko ollu pelottavia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu