Hurja HUHU !!!

Sisäpiiritietoa: bmw kutsuu kaikki ennen 2014 valmistetut takavetoiset autonsa huoltoon.Kaikki takavetoiset muutetaan ilman maksua mutta pakolla etuvetoisiksi.
Näin koska bmw on nykyään etuveto kansanauto.
Samalla pyytävät anteeksi takavetoratkaisua ja antavat ruokakupongin lidliin.
4-vedot eivät saa kutsua.
Myötävävät vielä että Mercedes-Benz on autojen nro.1.
20326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

BMW aikoo tuoda etuvedon vähitellen myös muihin BMW-malleihin, mutta vannoo yhä lujasti edelleen takavetoisten nimiin.

Äänestä

Työnnä tuo huhu homo takas sinne perseseesi !

Äänestä
  • Työnny sä vaan poikaystäväsi perseeseen 330d:n takapenkillä. Takaveto rules oikeen...

    Äänestä

  • 330d jo hajos kirjoitti:

    Työnny sä vaan poikaystäväsi perseeseen 330d:n takapenkillä. Takaveto rules oikeen...

    Ketään ei kiinnosta homoutesi joten on typerää tulla sitä tänne julistaan.

    Äänestä

Aika väsynyttä on taas jutun taso.

Äänestä
  • Jutun taso on yhtä laadukasta, kuin on Bemarinkin laatu.

    Äänestä

  • Jutun taso on yhtä laadukasta kun bemaristin itsekehu ja muiden haukkuminen.

    Äänestä

Hei Einstein! Ketjun aloittaja siis. Sanopa mitä sitten tehdään vuosimallin 2014 Xdrive:llä, joka löytyy autotallista?

Äänestä

Tuollainen tekele voi hyvinkin löytyä saksalaisesta autotallista, mutta ei suomalaisesta autotallista..........Minäkin voitin eurolotossa 61miljoonaa........uskotko?

Äänestä

Nimimerkki Se espoolainen. Sulla on mennyt paikkakunnat sekaisin. Koivukylä jossa sinä rahaton ja kateellinen duunari asut on Vantaalla. Jos sun eurot ei riitä mihinkään premium autoon, niin toi katkeruus ei taida paljoa auttaa vai auttaako????

Äänestä

Eli et siis usko, että voitin eurolotossa 61 miljoonaa. No en minäkään usko, että sinulta löytyy joku xdrive vuokrayksiösi parkkipaikalta........

Äänestä

Nimimerkikki se Espoolainen. Et vastannut kollegan kysymykseen. Miksi sinua ottaa pannuun se, että joku ajaa Premium BMW:llä??? Turha itkeä täällä jos sulla ei ole varaa siihen. Monilla muilla on. Joten laita pää pensaaseen ja jatka itsesäälissä rypemistä!

Äänestä
  • "Nimimerkikki se Espoolainen. Et vastannut kollegan kysymykseen. Miksi sinua ottaa pannuun se, että joku ajaa Premium BMW:llä??? "

    En vastannut kysymykseen, koska sellaista ei edes esitetty.
    Onko kaikilla bimmeristeillä tuollainen järjenjuoksu?

    Äänestä

Kannattaa ostaa vaikkapa BMW 320d Twinbower Turbo Xdrive niin ei tuu noita takaisin kutsuja. Vai mitä sanaa nimimerkki se espoolainen?. Tuollo sun euroloton summalla tuollainen n. 60000 €:n herkku ei ole mitään...

Äänestä

Mersu fani mollaa ny bemu faneja kaksintaistelut voi alkaa hep!

Äänestä

Miksi ostaa bmw kun voi ostaa parhaan??? Ai niin kaikilla ei ole varaa mersuun,sääli.Minullapa on tosin ei uuteen heh heh

Äänestä

Niin BMW on tarkoitettu ei eläkeläisille. varmaan Se sulle Reino 85 v sopii hyvin ja ymmärrettävää on, että kansaneläke ei riitä kuin vuosimallia 1992 olevaan meseen.

Äänestä
  • 92 mersu on prempi kuin uusi etuveto bmw hei mersu pitää olla

    Äänestä

Mutta kaikille uuden auton ostaneille postitetaan ilmaiseksi räpylätarrat jotka voi halutessaan liimata vanhojen logojen päälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


best or nothing kirjoitti:

Sisäpiiritietoa: bmw kutsuu kaikki ennen 2014 valmistetut takavetoiset autonsa huoltoon.Kaikki takavetoiset muutetaan ilman maksua mutta pakolla etuvetoisiksi.
Näin koska bmw on nykyään etuveto kansanauto.
Samalla pyytävät anteeksi takavetoratkaisua ja antavat ruokakupongin lidliin.
4-vedot eivät saa kutsua.
Myötävävät vielä että Mercedes-Benz on autojen nro.1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu