saatanan kusipäät!

haistakaa vittu

Isäni sai sydänkohtauksen töissä ja asiakas vain valitti että ruokaa kaatui vaatteiden päälle.isäni on tällä hetkellä sairaalassa ja selvisi nipin napin.kävin sitten isäni työpaikalla ja kyselin tapahtumia.asiakas oli vain valittanut isälleni vaatteistaan kun isäni makaa maassa :'( miksi ihmiset eivät enään välitä mistään !?!

8

471

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pellet

      Sen verran myötätuntoa sun isääs faijaaas kohtaan että jos olisin tämän tilanteen nähnyt niin olisin tintannut sitä asiakasta turpaa!!

    • Tärkeysjärjestys

      Joo ei siinä asiakkaan vaatteet paljoa paina kun toinen saa sydänkohtauksen!Olihan ajattelematon ihminen,toivottavasti lukee tämän ketjun!

    • 131913

      Ruuan kaatajan taikka yrityksen vakuutusten tulee korvata asiakkaalle sattuneet vahingot.

      Älkää itkekö kaikesta.

      • missä aivot??

        Haluaksä saatana tietää mitä mä joudun korvaamaan sulle?!


      • HankiaApuaNopeasti

        Asiakkaalle sattuneet vahingot ?!?!?!?!? Oletko sä tosissasi??? Osaatko lukea, saatika ajatella???? Sai sydänkohtauksen!!! Ja ensimmäinen asia on, "hakea yritykseltä korvausta". Miten sekaisin sinä oikeasti olet? Ei ihmishengellä niin väliä, kunhan vaatteet on kunnossa !!!!


    • 131913

      Taidat nillitää, onko koko elämäsi katkeruutta ja heikko-osaisuutta?
      Nykymailma on kova ja tavallinen sosiaalisesti ymmärtävä henkilö ymmärtää tämän.
      Turha itkeä, taidat olla alempaa sosiaaliluokkaa?

      • OletkoSekaisin

        Vittu mitä kommentointia sairaskohtauksen saaneelle. Häpeä saatana.


    • voimia sulle

      olet syystä huolissasi isästäsi.
      näytä se hänelle kun on vielä aikaa.sano hänelle olet minulle rakas .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      226
      5520
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      132
      5074
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      28
      4878
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      127
      2136
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      404
      1827
    6. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      41
      1699
    7. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      90
      1687
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      14
      1617
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      93
      1343
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      380
      1317
    Aihe