Hasta la vista

ajoin takaa?
697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu tajusin! Haluat et jätän sut rauhaan

Äänestä

Omaa häntääsi :D

Äänestä

Totuuden myöntäminen tai näkeminen kestää kauan joillakin ihmisillä. Sitäkö tarkoitettiin? Taisi olla liian sekopäinen vastaus. Ei tästä kukaan kuitenkaan mitään ymmäijjä.

Äänestä

niin?

Äänestä

Hyvästit

Äänestä

Ainahan mä tajuan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tajusitko mitä kirjoitti:

ajoin takaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu