Martinan katsojaluvut normalisoituvat

Edelleenkin erittäin hyvät.
Kolmannella jaksolla ainoastaan 70000 katsojan kevyt lasku 209000 -> 139000.

Kansa on ottanut ohjelman omakseen.
23381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Jokainen voi halutessaan seurata katsojalukuja ihan itsekin.

Äänestä

Alaspäin mennään ja lujaa.

Äänestä

Jokohan seuraavana äitienpäivänä presidentti Niinistö antaa Martinalle mitalin esimerkillisestä äitiydestä?

Äänestä
  • Korteklaani on iso ja siihen kuuluu PALJON sisarpuolia. Tämä takaa 100 000 katsojaa.

    Äänestä

Pannukakku.

Äänestä

Viikko 37: 224 000
Viikko 38: 209 000
Viikko 39: 139 000

Mennäänkö tällä viikolla jo alle 100 000 katsojaluvun?

Äänestä
  • Oletettavasti tulee lievää nousua. Ehkä 145000 pintaan?

    Äänestä

  • Valistunut arvaus kirjoitti:

    Oletettavasti tulee lievää nousua. Ehkä 145000 pintaan?

    Tippuu tuonne 50000 pintaan.

    Äänestä

  • TIETO EI ARVAUS kirjoitti:

    Tippuu tuonne 50000 pintaan.

    Vedonlyönti pystyyn tänne palstalle?

    Itse veikkaan 0 katsojaa ensi jaksolle.

    Voittaja saa tavata Eskon ja Martinan. E S es K O ko Esko...

    Äänestä

  • Spede-Matti Loiri kirjoitti:

    Vedonlyönti pystyyn tänne palstalle?

    Itse veikkaan 0 katsojaa ensi jaksolle.

    Voittaja saa tavata Eskon ja Martinan. E S es K O ko Esko...

    Mun veikkaus on 89 000.

    Äänestä

Luuletteko te tyhmät, että ihmiset katsovat ohjelmaa Martinan, juontajan, takia?Eiköhän suurin osa katso ihan kisaajien, eikä juontajan takia! Tuo on jo lapsellista käytöstä.

Äänestä
  • Kyllä itse uskon ja niin muuten uskoo 125% Suomen kansastakin, että ohjelmaa katsotaan, jotta saadaan nähdä edes vilauksia upeista ja ultramuodikkaista mahatauoinneista, WOUWOUWOU!

    Äänestä

  • Kyllähän Martina tuon ohjelman vetonaula on.Ihmiset haluavat nähdä kun itsestään liikoja luuleva, pilalle leikelty salapano/rattijuoppo nolaa itsensä.Martina Aitolehti on yleinen vitsi.Vitsi joka kiinnostaa ja naurattaa viikko viikon jälkeen vähemmän, katsojaluvut tulevat tuosta vielä tippumaan.

    Äänestä

Tää mimmi on rautaa! Tää daami on dynamiittia!

Martina vihaa luovuttamista!

Äänestä
  • Ei mikä tahansa Äiskä, vaan maksalÄiskä!

    Äänestä

Ei noi mitään floppilukemia ole, mutta ei myöskään hittilukemia ainakaan enää. Odotin etukäteen, että Nelosen sisarkanavan Nelosellakin ahkerasti mainostettu ohjelma saisi ehdottomasti enemmän katsojia kuin pikkukanava TV5:n Maatilan Prinsessa. Maatilan Prinsessa sai parhaimmillaan 209 000 katsojaa, joten onhan tossa eroa, mutta voisi olla enemmänkin. Viidakon tähtösilläkin oli viime kaudellakin selvästi enemmän katsojia, vaikka luvut olivatkin parhaista vuosista tippuneet.

Äänestä
  • Ihmiset on niin lopun kyllästyneitä tämmöisiin ohjelmiin. Kuka näitä jaksaa seurata vuodesta toiseen, ei kukaan. On viidakon tähtösiä, maatilan prinsessaa ja muuta diipadaapaa.

    Äänestä

Oho mikä floppaus. Ei todellakaan edes Jim kanava ota enää Martinaa mihinkään produktioon ja hyvä niin.

Äänestä

Ei kai kukaan odottanutkaan muuta kuin floppia. Vaikka itse Dynastian väkihän täällä hehkutti päivä toisensa jälkeen tätä 'huikeaa menestystä'. Miksi katsoa paskaa jos tarjolla on parempaa?

Äänestä
  • Olisivat värvänneet Petskun tuottajaksi.

    Äänestä

En olisi uskonut tälle sarjalle käyvän näin huonosti. Ottaen huomioon miten tätä rummutettiin... mutta jälleen kerran saatiin huomata, kun kyseessä on ala-arvoinen formaatti ala-arvoisilla tyrkkykisaajilla joista 90 % ei kukaan edes tiedä keitä he ovat ja juontajana katastrofeja toisensa perään takova lähinnä inhoa tai myötähäpeää herättävä nainen... niin näin siinä kävi.

Äänestä

Ihmiset usein haluavat seurata bimbojen sekoilua ja kokevat sen nähdessään suurta myötähäpeää

Äänestä

Onko nyt jo miljardi katsojaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jatkokausia luvassa kirjoitti:

Edelleenkin erittäin hyvät.
Kolmannella jaksolla ainoastaan 70000 katsojan kevyt lasku 209000 -> 139000.

Kansa on ottanut ohjelman omakseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu