Edelleenkin erittäin hyvät.
Kolmannella jaksolla ainoastaan 70000 katsojan kevyt lasku 209000 -> 139000.
Kansa on ottanut ohjelman omakseen.
Kolmannella jaksolla ainoastaan 70000 katsojan kevyt lasku 209000 -> 139000.
Kansa on ottanut ohjelman omakseen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Jokainen voi halutessaan seurata katsojalukuja ihan itsekin.
Alaspäin mennään ja lujaa.
Jokohan seuraavana äitienpäivänä presidentti Niinistö antaa Martinalle mitalin esimerkillisestä äitiydestä?
Korteklaani on iso ja siihen kuuluu PALJON sisarpuolia. Tämä takaa 100 000 katsojaa.
Pannukakku.
Viikko 37: 224 000
Viikko 38: 209 000
Viikko 39: 139 000
Mennäänkö tällä viikolla jo alle 100 000 katsojaluvun?
Oletettavasti tulee lievää nousua. Ehkä 145000 pintaan?
Tippuu tuonne 50000 pintaan.
Vedonlyönti pystyyn tänne palstalle?
Itse veikkaan 0 katsojaa ensi jaksolle.
Voittaja saa tavata Eskon ja Martinan. E S es K O ko Esko...
Mun veikkaus on 89 000.
Luuletteko te tyhmät, että ihmiset katsovat ohjelmaa Martinan, juontajan, takia?Eiköhän suurin osa katso ihan kisaajien, eikä juontajan takia! Tuo on jo lapsellista käytöstä.
Kyllä itse uskon ja niin muuten uskoo 125% Suomen kansastakin, että ohjelmaa katsotaan, jotta saadaan nähdä edes vilauksia upeista ja ultramuodikkaista mahatauoinneista, WOUWOUWOU!
Kyllähän Martina tuon ohjelman vetonaula on.Ihmiset haluavat nähdä kun itsestään liikoja luuleva, pilalle leikelty salapano/rattijuoppo nolaa itsensä.Martina Aitolehti on yleinen vitsi.Vitsi joka kiinnostaa ja naurattaa viikko viikon jälkeen vähemmän, katsojaluvut tulevat tuosta vielä tippumaan.
Tää mimmi on rautaa! Tää daami on dynamiittia!
Martina vihaa luovuttamista!
Ei mikä tahansa Äiskä, vaan maksalÄiskä!
Ei noi mitään floppilukemia ole, mutta ei myöskään hittilukemia ainakaan enää. Odotin etukäteen, että Nelosen sisarkanavan Nelosellakin ahkerasti mainostettu ohjelma saisi ehdottomasti enemmän katsojia kuin pikkukanava TV5:n Maatilan Prinsessa. Maatilan Prinsessa sai parhaimmillaan 209 000 katsojaa, joten onhan tossa eroa, mutta voisi olla enemmänkin. Viidakon tähtösilläkin oli viime kaudellakin selvästi enemmän katsojia, vaikka luvut olivatkin parhaista vuosista tippuneet.
Ihmiset on niin lopun kyllästyneitä tämmöisiin ohjelmiin. Kuka näitä jaksaa seurata vuodesta toiseen, ei kukaan. On viidakon tähtösiä, maatilan prinsessaa ja muuta diipadaapaa.
Oho mikä floppaus. Ei todellakaan edes Jim kanava ota enää Martinaa mihinkään produktioon ja hyvä niin.
Ei kai kukaan odottanutkaan muuta kuin floppia. Vaikka itse Dynastian väkihän täällä hehkutti päivä toisensa jälkeen tätä 'huikeaa menestystä'. Miksi katsoa paskaa jos tarjolla on parempaa?
Olisivat värvänneet Petskun tuottajaksi.
En olisi uskonut tälle sarjalle käyvän näin huonosti. Ottaen huomioon miten tätä rummutettiin... mutta jälleen kerran saatiin huomata, kun kyseessä on ala-arvoinen formaatti ala-arvoisilla tyrkkykisaajilla joista 90 % ei kukaan edes tiedä keitä he ovat ja juontajana katastrofeja toisensa perään takova lähinnä inhoa tai myötähäpeää herättävä nainen... niin näin siinä kävi.
Ihmiset usein haluavat seurata bimbojen sekoilua ja kokevat sen nähdessään suurta myötähäpeää
Onko nyt jo miljardi katsojaa?