http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288744495038.html
Nyt viimeistään suomalaisten pitää kerätä jo kodin- ja rauhanturvajoukkoja kaduille.
Tuossa uusin viesti kaikkitietävälle Tiina Rosenbergille ja ensisijaisesti hallituksen hyysäreille, noille mokukiihkoilijoille.
Kemissä oli 4 mamua mennyt yhtä suomalaista hakkaamaan, mutta sen jälkeen isompi kööri kemiläisiä kävi vähän muiluttamassa mamuja. Asiasta ei ole uutista, mutta sellaista oli aivan hiljattain tapahtunut sielläkin.
Ja muistakaa vaalien aikana, että maahanmuuton järkevöittämisen kannalla ovat Perussuomalaiset. muutkin puolueet yrittävät aloittaa kieromaisesti alkaa suuntaamaan PS:n suuntaan aiheessa, mutta muistakaa sitten.
Mamuja 30 kymmnetä 5:ttä vastaan !
18
154
Vastaukset
- Takas afrikkaan!
Göteborg!! Näin tuo mamu-väkivalta leviää suomeen. Ei ole enää turvallista liikkua iltaisin Espoossa.
- takaisin vaan
Yle päinvastaisesti kiihdyttää mokutushypetystä. Lisää työttömiä oleskelijoita tulee uoireilemaan köyhään maahan täys ylläpidolla, koska on kiintiöt ! = sairasta politiikkaa, jota hallitusmediat tukevat.
- ESTETTY!
ILTASANOMAT ON ESTÄNYT UUTISEN KOMMENTOINNIN! Tämäpä yllätys...
Uutisen on kirjoittanut
https://twitter.com/Niko_Ranta - Stay healthy
Nikketunku on messevää mainosta ruisleivälle ja urheiluvälineille.
- 20 + 8
www.patriootti.com tarjoaa vastauksen maahanmuutto-ongelmaan.
Käykää tutustumassa ja osallistukaa toimintaan.
Tilanne alkaa olla oikeasti vakava.- Hah,
Suomen yhdistämistä Ruotsiin ajava järjestö tuskin ratkaisee mitään ongelmaa.
- 20 + 8
Hah, kirjoitti:
Suomen yhdistämistä Ruotsiin ajava järjestö tuskin ratkaisee mitään ongelmaa.
Jos olisit lukenut yhtään tarkemmin, niin järjestö ei aja Suomen yhdistämistä Ruotsiin. Se olisi käytännössäkin mahdotonta.
Kyse on sotilaallisesta yhteistyöstä eikä maiden yhdistämisestä.
Älä levittele väärää tietoa vastarintaliikkeestä. - rtfsdxytdrtuy7r
dfgdgdf
- havu olkavarteen
Alkavat parveilla isiksen malliin.
Suojeluskunnat olisi ratkaisu tilanteeseen ja muilutukset. - Jeena 29
Vastaavat tapaukset lisääntyneet räjähdysmäisesti. Melkein joka viikko saa lukea vastaavista tapauksista. Pelottaa.
- lisää tulee
Jos on tottunut savannilla toimimaan noin, on vaikea muuttaa tapojaan.
- 20 + 8
Äskenhän Vantaalla Tikkurilassa oli ihan vastaavaa.
Mamujengi tuli silloinkin Helsingistä ja hakkasi ja raiskasi lapsia. - joukko älämölöä
Islam,islam,islam siinä Se syy .Tulevat JIHADISTI fiilisteli
- Tietäjä 1
Tässä osoitteessa tiedetään tarkka tapahtumien kulku ja kuka aloitti.
Yhteydenotot sähköpostitse [email protected] tai puhelimitse 040 8609512. - rikas kulttuuri
Lisää maahanmuuttajia Suomeen: ainakin miljoona näin aluksi.
- Selvä viharikos
josta tulisi antaa kovennetut tuomiot kuten taphtuisi jos pahoinpitelijöinä olisi suomalaiset.
- pakko olla joukko
5 vastaan 5 ei riitä mihinkään. ei missään asiassa.
http://gentlecynic.net/Articles/IQ and Global Inequality.pdf Mistä villinlännen elokuvista sinä olet moraalikäsityksesi saanut? Ei kenenkään kimppuun saa hyökätä ilman pätevää syytä, ei vaikka hyökkäisi yksin viiden kimppuun. "Päteviä syitä" on lueteltu rikoslaissa, joten en ryhdy niitä tässä toistamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825077Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813646SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt502665SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun192388SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412306Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1032243Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292097Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan742091Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922049Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211576