Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mistä tietää et immenkalvo on revenny ???

Mistä tietää että immenkalvo on revennyt yritin työntää lasisen kokis pullon billuuni ja kuului jännä ääni ja alkoi tulla verta tapahtui eilen ja sitä verta tulee vieläkin kuukautiseni olivat jo loppuneet kakspäivää sitten ja voikoimmenkalvo revetä puoliksi vai meneekö kokonaan
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sitä tiedä mistään paitsi katsomalla näkee jos kalvo on olemassa.
Monilla ei edes ole mitään repeävää kalvoa.
Pullon käyttö ja veren tulo on varma merkki typeryydestä.
Kalvo ei repeä milloinkaan kokonaan, usein vain venyy ja aina vain sen verran, että kalu mahtuu sisään.

Äänestä

luulin että morsiamella ois revenny ekan kerran mutta eipä ei.. tie sit missä revennyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


killi kirjoitti:

Mistä tietää että immenkalvo on revennyt yritin työntää lasisen kokis pullon billuuni ja kuului jännä ääni ja alkoi tulla verta tapahtui eilen ja sitä verta tulee vieläkin kuukautiseni olivat jo loppuneet kakspäivää sitten ja voikoimmenkalvo revetä puoliksi vai meneekö kokonaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu