tulevat saabin uudet mallit ?
Vastaukset 18
- odotusta..
Kehitystyö jatkuu koko ajan n. 150 henkilön voimin. Tuotantoväki tosin on tällä hetkellä osin irtisanottu ja osin lomautettu. Se on ikävä kyllä totta.
- Kuollut merkki
Saab on kuollut ja kuopattu. Multaakin on jo päällä monta metriä.
- hyvin pelittää
ei onkelmaa.
- saab 4 ever
Sähkö Saab esiteltiin muutama viikko sitten ja uusia malleja suunnitellaan koko ajan.
https://www.facebook.com/Saab
Tiedän että odottavan aika on pitkä, mutta kärsivällisyyttä kyllä ne sieltä tulevat, aikanaan. Hosumalla ei tuu mittään muuta kuin sutta ja sekundaa.- saab 4 never
Saabilla ei ole koskaan hosuttu. Samoilla malleilla on menty vuosikymmeniä. Silti ne ovat sutta ja sekundaa.
- koskaan ajanut?
saab 4 never kirjoitti:
Saabilla ei ole koskaan hosuttu. Samoilla malleilla on menty vuosikymmeniä. Silti ne ovat sutta ja sekundaa.
ei taida olla edes ajo korttia hallussa;D
Ps.kerää kokemusta muutaman vuosikymmenen ajalta niin voit tulla aukomaan päätäsi uudelleen.
Voi muuten oppivuodet käydä kukkarollesi... - Saab = Shit
Hosumalla ei tuu mittään muuta kuin sutta ja sekundaa, eli Saabeja!
- Vuonna 2001
Vuonna 2001.
- lähellä on jo
Katsotaan nyt mitä Peugeotin kanssa yhdistyminen tuo tullessaan. Jos ranskalainen muotoilu yhdistetään Saabin innovatiivisuuteen niin luvassa on ainakin tyylikkäitä autoja.
- pökötin koneet
mersun jälkeen parhaat mitä tiedän kestoltaan diezel puoleltaan.
- Ei kannata ei
Saabistit ovat ihailtavan uskollisia, valitettavasti heitä on vaan lukumääräisesti aivan liian vähän jotta merkki pysyisi pystyssä.
- Kuollut merkki
Suomessakin olisi hyvä olla enemmän kuin nykyiset kolme, joista yksikään ei eläissään pysty uutta autoa ostamaan.
- ei kuollut saabisti
Kuollut merkki kirjoitti:
Suomessakin olisi hyvä olla enemmän kuin nykyiset kolme, joista yksikään ei eläissään pysty uutta autoa ostamaan.
Ainakin yksi meistä on ostanut useamman uuden auton eläessään tai pitäisikö kirjoittaa suoraan: Olen eläessäni ostanut uuden auton jo 1986 ja viimeisimmän 2010.
Todennäköisesti en enää osta kuitenkaan uutta autoa, sillä nykyinen Aero kuljettanee minua niin kauan. Kulkuneuvon saatan ostaa vielä uutena sen rinnalle mustikkaretkiä varten, mutta en edelleenkään parhaalla tahdollani voi kutsua Skodaa tai Toyotaa autoksi. - ostavolvo
siinä kaikki vakiona
- saama täällä
ei kuollut saabisti kirjoitti:
Ainakin yksi meistä on ostanut useamman uuden auton eläessään tai pitäisikö kirjoittaa suoraan: Olen eläessäni ostanut uuden auton jo 1986 ja viimeisimmän 2010.
Todennäköisesti en enää osta kuitenkaan uutta autoa, sillä nykyinen Aero kuljettanee minua niin kauan. Kulkuneuvon saatan ostaa vielä uutena sen rinnalle mustikkaretkiä varten, mutta en edelleenkään parhaalla tahdollani voi kutsua Skodaa tai Toyotaa autoksi.skeida tai saman konsernin tuotteet ei kiinnnosta.Toipotasta puhumattakaan;D
- niin viatkin
ostavolvo kirjoitti:
siinä kaikki vakiona
viatkin kokemusta löytynee jonnin verran.
- Saab = Shit
ei kuollut saabisti kirjoitti:
Ainakin yksi meistä on ostanut useamman uuden auton eläessään tai pitäisikö kirjoittaa suoraan: Olen eläessäni ostanut uuden auton jo 1986 ja viimeisimmän 2010.
Todennäköisesti en enää osta kuitenkaan uutta autoa, sillä nykyinen Aero kuljettanee minua niin kauan. Kulkuneuvon saatan ostaa vielä uutena sen rinnalle mustikkaretkiä varten, mutta en edelleenkään parhaalla tahdollani voi kutsua Skodaa tai Toyotaa autoksi.Ylläoleva teksti todistaa sen että et ole kovin älykäs.
- kiinni jäit
et ymmärrä ollenkaan mistä teit avauksen. Kaikki valmiina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1611536Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1381208Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216879- 66805
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63717- 52700
- 46695
- 76586
- 52582
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187578