että tykkään susta. Eipähän niidenkään tarvi sitten enää arvuutella, voivat naureskella minulle ihan rauhassa. Mites suu sitten pannaan?
Huoh. Ehkä parasta olisi vain käydä poistattamassa sydän ja toimittaa se sulle. Sä voisit sit hyppiä sen päällä niin paljon kuin haluat.
Huoh. Ehkä parasta olisi vain käydä poistattamassa sydän ja toimittaa se sulle. Sä voisit sit hyppiä sen päällä niin paljon kuin haluat.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tykkään minäkin kaikista mukavista ihmisistä. ja sydämmesi päällä hyppiä? ei oo minun asiani tuhota sydämiä.
Minäkin tykkään. Mutten niin paljoa, että olisi tarvetta täällä ikävöidä, muita kuin sitä yhtä. On tykkäämistä ja "tykkäämistä".
Hih! "Mites suu sitten pannaan", tirsk!
Turha etukäteen tirskua, ehdit kyllä vielä.
Joopa joo..suut suppuun hysss..M&T
Ei nyt ihan osunut nappiin ainakaan mun kohdalla. Ehkä jonkun muun? Parin, kolmen kirjaimen päässä tuosta, mutten kerro mihin suuntaan.
Jarkosta tykkäät kuitenkin.
En tykkää. Neljä kirjainta sattui olemaan oikein, mutta väärissä paikoissa...
Jaa
😚 Tuolla lailla.
Nooh,,, elä höpsi.
Kauheeta....En kenenkään sydämen piällä hypi,,!