Kuinkahan? Kauan pakaroissa pysyvät jäljet jos vaa koivun,pajun vitsoilla saa piiskasta kysyy 40,mies jkl:n läheltä tahtoisin saada
Jäljet,pakaroissa
Piiskalla...
6574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Viikon verran.
Eli ei ainakaan viikkoon uimahalliin mutta siitä huolimatta haluisin saada sen piiskauksen mut kukahan toteuttais sen?
Jos en saanut ennen piiskaa ja saa kovaa piiskaa esim.60 cm pitkä ja 1 cm paksu pajuvitsa jäljeet näkyvät kuukausi!
minä joka on piiskanut minun pakarat 1000 kertaa se lähde pois tunnin kuluttua,olen kai saanut niin paksu nahkaiho että on tullut niin piiskankestävä!
Pajulla/jollain muulla ku sais piiskauksen mä hoikka 48/187/75 mies keskisuomesta mut ei tahdo löytyä vaiks kui hakee ja vaki piiskausta pienin väliajoin
Kokeilla anna sinulle itse piiskaa ja fantasio että joku muu lyö!Seisoo vaikka ison peilin edessä että näet että lyöt tarpeeksi kovaa että se tule kauniit raidat!Minä olen halunut kuin sinä saada piiskaa sen jälkeen kun olin 10 v mutta ei löytänyt ketään,sen takia piiskaan minua itse ja fantasioidaan että joku ankara isä eli äiti lyö minua!
Olisiko ollut reilun viikon vanhat ja luulin, etti ne enää näy, mutta hierojani niitä siveli ja tuumasi, että tuommoiset jäljet, ootkos saanut piiskaa?