Onko kenelläkään tietoa että millä kattauksella Dingo palailee keikoille?
Kuhlman ja hammasharja ainakin lähtivät bändistä.
Nyt ainakin keikkasettiä lienee rukataan kovalla kädellä, treeniä kuitenkin vaatii että uudet jampat saa sisään. On mielenkiintoista kuulla varsinkin rumpaliosaston kaverin soittoa, isot on täyttää hammasharjan saappaat!
Dingo paluu osa 5?
5
266
Vastaukset 5
- Ai seiö jee
Hyviä soittajia Neumann on taustallaan käyttänyt. Eiköhän sinne nytkin ok ukot löydy.
Niin sanotulle "suurelle" yleisölle se on aivan sama ketä siellä Neumannin lisäksi häärii, kunhan kuulevat nuo Dingo hitit. Yleisölle hän on Dingo. - !!!!!!
Uudet internet sivut : www.dingomania.fi
- Zorlim
Hienot. Milloinkohan uusi basisti ja rumpali julkistetaan? Welhon paikka ei tosiaan ole helppo täyttää.
- Keio Kuuppa Kekelä
Ihan se on sama ketä siellä on, koska Nipan "laulaminen" on sellaista vinkumista ettei todellakaan Dingoksi tunnista. Onko siltä poistettu keuhkot, vai mikä vit tu mättää?
- dingo on paras.
Nyt varmaan hommat alkaa rullaamaan toisella meiningillä. Vamrnaa bändi treenataan kovaan iskuun ja setti uudistetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41109
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r161982Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 63685
- 60683
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66589Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34537
- 55528
- 47475
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40473- 44460
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40453- 30453
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438- 35432
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430