Mikä miestä kiihottaa

NeitsytNpari

Joskus tuntuu että miksi mies on niin kovana ja kiihottunut kun saa vielä panna omaa kun se on jo saanut orgasmin ja tosi jälki liukas ?
Itse kun on saanut orgasmin ja nauttinut muista miehistä niin ei ainakaan itsestä tunnu että olen haluttava, mutta silti oma mies on innolla kimpussani ja saa alta aika yksikön ja kertoo vielä että olen haluttava :)

4

694

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kirjotapa tuon nimimerkin kautta, niin kerron sitten tarkemmin. Neitsyt merkkinen ehkä ymmärtää paremin samanmerkkistä. Senverran kuitenkin, että ulkonäkö ei vaikuta siinä vaiheessa vaan se korvienvälissä oleva. Voin tehdä sinulle paljastuksia :) .

    • Parisp(M)

      En tiedä mitään niin kiihottavaa kun saa katsoa miten oma vaimo saa vierasta. Kiihottavinta on kun näkee hänen saavan orgasmin ja miten se saa hänet kiemurtelemaan ja pyytää lisää. Myös se kun vieras mies upottaa aina vain syvemmälle ja laukee sisään.
      Omasta mielestäni on kiihottavaa ja rietasta kun saa työntää oman jäykän kalun valuvaan pimppaan jossa on toisen spermat. Ei voi sanoa kun voi sitä liukkautta.

    • "salaaa"

      Olen 18v ja mieheni ei tiedä mun hallustani. Minua kiihottaa kun vieraat miehet katsovat kun mua naidään. Siillä lailla saan niin hyvät orkut että käyn useimminkin vaikka vanhempia miehiä on 6.10. Haluttaa.

    • 15+7

      Kyllähän se on kiihoittavaa katsella kun naiselta lähtee kaikki estot ja hän keskittyy vain yhteen asiaan: omaan nautintoonsa.

      Jos nainen on saanut jo orgasmin tai pari ja itse pystyy tarjoamaan kolmannen ja/tai neljännen niin miksi ei. Se osoittaa sitä että nainen on alistunut täysin tunteidensa vietäväksi ja antautuu kaikille uroksille. Ehkä kiihoittavuus piilee viettien alkukantaisuudessa.

      Joka tapauksessa, erittäin kiihoittavaa katsoa kun oma nainen saa toista. Ja vaikka kahtakin vierasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45231
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      25986
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      324
      15673
    4. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      10823
    5. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      169
      10802
    6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9707
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9641
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8478
    9. 242
      6824
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      222
      6489
    Aihe