Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MAKULIUKKARI

Ovatko makuliukkarit kivanmakuisia/tuoksuisia?
Saako niitä muualta kuin menemällä seksikaupalle?
Voiko käyttää tavallista hyvänhajuista voidetta alapäässä myös?
43709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

meillä on poikaystävän kanssa mansikanmakuista, sex- merkkistä liukuvoidetta. hirmu hyvän hajuinen ja ei vahingoita kondomia. hinta oli jotain 18 euroa, mutta tosi riittoisa puteli. ja hyvänmakuista on:)

Äänestä

kuulemma löytyy seksikaupasta nykyään vaikka minkä makusta ja hajusta liukkaria. Tampereella jossain liikkeessä oli maksanu n. 12€ pullo ja kuulemma tosi riittosaa! Itse oon myös ajatellu ostaa. Kaverillani on mansikka-kiwi liukkaria, ja on hyväksi havaittu.

Äänestä

Ostin juuri toissapäivänä kirsikan makuista. Maku ja haju ovat aika liköörimäiset, kerrassaan miellyttävät. Pitäisi päästä vaan testailemaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahtoo tietää kirjoitti:

Ovatko makuliukkarit kivanmakuisia/tuoksuisia?
Saako niitä muualta kuin menemällä seksikaupalle?
Voiko käyttää tavallista hyvänhajuista voidetta alapäässä myös?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu