tyttöö. äläkä tinttaale puoltaelämääs palstalla. rauhotu.
http://www.youtube.com/watch?v=H5FSLgKD5J4
t.käytännössä olet tintta, minua et komentele
http://www.youtube.com/watch?v=H5FSLgKD5J4
t.käytännössä olet tintta, minua et komentele
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nyt tuli setämiehelle tahaton sanaleikki ja enimmäkseen ulkopuolinen putosi tuolilta :D
No kuule kun oot ihan väärässä vaikka kuinka kytitkin. En edes jaksa tai viitsi avata kaikkia ketjuja. Vain kiinnostavan otsikon mukaan avaan, ja vastaan/nakkaan jotain jos siltä tuntuu.
ps. Koita nyt pitää se seuraamises jonkinmiosessa kurissa.
sua, sun nokka vain mua tykkää haistella. mä katon vain minkälainen elukka tällä kertaa. senkin appistyttööö.
*aapistyttörö, v!ttu
hei en usko että se ap on ketä haet, tämä ap nimmarilla kirjoittava ei ole mikään penaalin terävin kynä, keksiä nyt tuollainen nimimerkki kuin "ap" :D, ap vaikuttaa provolta, mietis vähän :)
Minähän en ole täällä ollut edes kun vasta tulin! Lopeta urvelointi. Ei ole mun sekoiluja täällä koska en sekoile täällä.
mä otan sut lenkille mukaan ja laitan narun kaulaan ja sanon kamoon koira nyt mennään