PANIIKKI!
sain mieheltä töiden jälkeen mitä parhaat nuolut. olin päivällä syönyt palan jotain kasvispizzaa ja se oli kiertänyt jo pitkän aikaa.
siinä kaiken kiiman keskellä pääsi jumalattoman hajunen "mykkä hiihtäjä" suoraan naamalle ja siihen loppu hommat. äijä otti ja lähti ulos.
kello on jo kohta kymmenen eikä sitä näy eikä se vastaa puhelimeen.
Millä lepytän oman "sonnini" ?
hirmu pieru
16
5447
Vastaukset
- Bulu
No, joko sait myrkytetyn miehen takaisin?
Onhan tuo kyllä aika tavalla epämiellyttävää....
Voihan sitä varoittaa jos vain suinkin pystyy....
-Bulu- - Pasi
Kyllä siinä fiilikset menee nollille, toisaalta kaikki on suhteellista, joku voi kokea sen raikkaana ja virkistävänä tuulahduksena viemärissä mutta silloin koko prosessin aloittaminen vaatii aika turtunut hajuaisti.
Eiköhän tilanne korjaannu jos vastaanottava osapuoli siirtyy suorittavan osapuolen tehtävään. - Kimi
Onhan se ikävä tapahtuma, mutta en ole totuudessa vuoteen nauranut näin makeasti. Ei sillekään voi mitää, jos ukko ei ymmärrä, että luonnollinen kaasupurkautuma sattuu huonoon ajankontaan. No lepytä se kunnon suikkarilla, mutta varo tulivuoripurkauksia.
- Janne
Ei kai se niin vakavaa ole. On käyny meillä usein. Olen saanut siitä kyllä aina varoituksen ennen norsun karjahdusta....Vähän aikaa päivitellään ja lehytellään ja homma jatkuu.
- ONGELMANSA...
juups...........:)
- leppyi???
Sain kyllä kunnon naurut....
Anteeks siitä, mutta ihan luonnollistahan se on.
Orgasmin yhteydessä lihakset rentoutuu niin, ettei niitä voi hallita. Ja silloin vahinkoja sattuu...
Mutta, joko mies tuli takaisin??
Jos tuli, millä lepytit??
Odotan innolla jatkoa....- mimmi.
Onko mies tullut jo kotia saitko lepytettyä?Anteeksi en ole kyllä nauranut näin makeasti pitkään aikaan.Tulipahan vuosia lisää elämään.Voihan sitä ihtellekin käydä samalla lailla.Tsemppiä
- upsista
Kiitos tuesta.
tarina päättyy uskomattomasti. Eli mies tuli takaisin vielä ennen puolta yötä ja pyysi anteeksi pikastumistaan. Niin minäkin vahinkoani, tippa silmässä.
Rkastelimme vielä kiihkeästi ja menimme nukkumaan.
Yöllä heräsin pissille ja samalla päätin vielä hyvitellä ja annoin miehelle kunnon "uni" käsittelyn, enkä saanut edes "tujuja" naamalleni, muuta kylläkin ;)
Asia kunnossa. Ihana mies!- juttu..
hyvä että homma selvis!!
- mimmi.
juttu.. kirjoitti:
hyvä että homma selvis!!
Että päättyi onnellisesti,vielä kerran että kaikillehan voi käydä noin tsemppiä vielä kerran;)
- LurtzinOrja
...nyt vasta huomasin että asia oli jo kunnossa.
- LurtzinOrja
Apua ;D...olet sitten kohtalotoveri mutta minun ukkoni vaan tyytyi räjähtämään kanssani kunnon naurunremakkaan! :D Minusta tuommonen suuttuminen on naurettavaa jos et sitä tahallasi tehnyt ;(. Saa luvan olla suuttunut...tana.
- onsevaajjoo
älä sure. pureminen PIEREMINEN, potkiminen ja paskominen kuuluvat sukupuoliyhteyteen.
- Naurava kulkuri
Hohoo! Olen yksi niistä monista jotka eivät ole nauraneet aikoihin näin makeasti! =) Kun olis vielä ukon pärstän saanut ikuistettua vilmille "Miedon" jälkeen
- Anonyymi
Onko jo kotiutunu?
- Anonyymi
Hauska sana " nuolut"
Mitä murretta ?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol5472099Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3851692Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H211519Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641398- 561082
JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191076- 1181067
Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16848Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka11824Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66813