20 vuotta oltu aviossa. Sänkyhommat tympii jo molempia. Aina samat 2 asentoa. Kaikki on niin yllätyksetöntä. Tietää koska ollaan. Sänky aina rakastelupaikkana. Ikääkin jo sen verran, et tekis mieli kokea vielä se kunnon pano(vieraan kanssa) ennenkuin antais hämähäkiseitin kasvaa alapäähän.
Mielikuvituksetonta
Ada
3953
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Katsokaa seksi/asennot osastosta vinkkejä piristykseksi. Seksilelut piristävät myös kummasti tilannetta. Ja niitähän löytyy mielin määrin alan tarvikekaupoista niin kaupungeista kuin netistä tilaamallakin. Itse olen pilkulleen yhtä kauan aviossa ollut mies. Eihän näillä tosin "nuoruuden hurmokseen" päästä, mutta vaihtelu virkistää.
pieni show vaikka vatsatanssia
Minä en osaa kaivattava mitään kovin ihmeellistä panojen osalta enää. On senverta tullut harrastettua ja riittävän usean kanssa. Minulle riittää ihan hyvin orgasmi. Silloin kun se on saatu yht´aikaa tai miltei vaimon kanssa. Mutten minä tästä "tylsästä" seksistäni luopuisi. Kummasti alkaa kovettaa etupuolta jos viikko on jäänyt väliin. On iästä hyötyäkin. Pystyy kontrolloimaan ja ajoittamaan orgasminsa. Ja ne ovat pidempiä kuin nuorena.
En kyllä ihan 20 vuodesta tiedä. On tullut vaihdettua naista muista syistä (olin ennen kova ryyppymies...ja sietämätön). Mutta luulisi sitä ns. normaalielämääkin viettäneiden tietävän miltä vieras maistuu. Pidän muuten sitä suositeltavampana kuin asento-oppaita. Pienet sivuraiteella naimiset tuovat kummaa potkua vakisuhteeseenkin.