Uusia kamuja Oulusta?

Vasta Ouluun muuttanut 21-v tytsy kaipaisi uusia kivoja kamuja, kun kaikki entiset jäi kotipaikkakunnalle. Avomies löytyy ja kaksi koiraa, rottweiler ja dreeveri.

Pst. ehdottamana vaatimuksena rento elämänasenne ;)
41037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kokeile vaikka City-lehden kaupunkichattia... tai muita vastaavia.

Äänestä

Itsekkin muutin ouluun jokin aika sitten, enkä vielä tunne täältä juuri ketään. Olen kohta kakskymppinen rento ja mukava neitonen. Laita vaikka mailiosoite, niin vois kirjoitella..?!

Äänestä

  • m.t kirjoitti:

    Tässä ois tää osoite [email protected]

    Laita ihmeessä mailia :)

    Heips! Minustakin saa kaverin, jos tahtoo. Olen 21-vuotias tyttö, tykkään kirjallisuudesta ja melko lailla vähän kaikesta. Asun avoliitossa ja Oulussa olen asunut pian 2 vuotta. Mailia voi laittaa osotteeseen: [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m.t kirjoitti:

Vasta Ouluun muuttanut 21-v tytsy kaipaisi uusia kivoja kamuja, kun kaikki entiset jäi kotipaikkakunnalle. Avomies löytyy ja kaksi koiraa, rottweiler ja dreeveri.

Pst. ehdottamana vaatimuksena rento elämänasenne ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu