Antti jyrää!!!!!!!!!

Tietääkö kukaan onko Antilla tyttöystävää?
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen antin kihlattu! Ei kai, mutta onko antti homo? Vai seurusteleeko antti tytön kanssa? Jotkut ovat niin vakuuttuneita Antin homoudesta, että saavat minutkin todella uskomaan niin. Mitenköhän todella on? Ei antti ainakaan ole kieltänyt homouttaan (onko siinä jotain kieltämistä jos ei ole), eikä ole esitellyt tyttöystäväänkään.

Äänestä
  • Se ei varmaan seurustele sen kyll osaan sanoo. Kai kaikki lehet oisi siitä kirjoittaneet jos niin oisi.

    Äänestä

En usko että kukaan täysissä järjissä oleva itseään kunnioittava nainen olisi vapaaehtoisesti Antin tyttöystävä. Sitäpaitsi Anttihan on homo ja häntä kiinnostavat vain vanhemmat miehet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jensku007 kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko Antilla tyttöystävää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu