Martinan uusi asunto

Onko jo tietoa?

Jakis vai Tapuli?
7841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jakiksessako kyselet, kun et ymmärrä, että jos ei täällä ole näkynyt minkäänlaista vihiä muutosta, sitä tuskin on tapahtunut ja vielä vähemmän palstalaisilla on siitä tietoa. Olisihan siitä kerrottu.

Äänestä
  • Martina kertoo innolla uudesta asunnosta Sanna Suutarin naapurina.

    Äänestä

Buahhh, kuka sen joutuu ottamaan nurkkiinsa loisimaan? Pakkaset tulee ja varaa ei ole edes vuokrakämppään. Namskista vaan ja kohti uusia super kuvauksia . #

Äänestä
  • There where is mill there is a home or I think so

    Äänestä

  • my sweeeeeeeet home kirjoitti:

    There where is mill there is a home or I think so

    Siis MYLLYPUROSSA!

    Äänestä

Asuukoot Mara missä lystää kunhan saa katon muksujensa pään päälle!

Äänestä
  • Mukulat olkoot isillään - kv-brändi lähtee taas ISOON projektiin ulkomaille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kv-residenssi kirjoitti:

Onko jo tietoa?

Jakis vai Tapuli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu